Jak ubrać dziecko do szkoły? Książę George chodzi w mundurku, synowie Rozenek w eleganckich swetrach Ralpha Laurena

SW
12.09.2017 10:10
Książę George, Małgorzata Rozenek

Książę George, Małgorzata Rozenek (EN, Instagram.com/m_rozenek)

Jak ubrać dziecko do szkoły lub przedszkola? Przygotowaliśmy kilka zestawów inspirowanych gwiazdami. Od kolorowych, pstrokatych kurtek po pełne klasy, pikowane wiatrówki.

Książę George, jak na następcę tronu przystało, już od najmłodszych lat wychowywany jest w dostojnym otoczeniu. Parę dni temu w Wielkiej Brytanii rozpoczął się rok szkolny, mogliśmy więc podziwiać młodzieńca w mundurku. W prywatnej szkole Thomas's Battersea, obowiązują określone zasady ubioru. Są tak dokładne, że decydują nawet o kolorze skarpet dzieci. George miał na sobie koszulę i sweter z wyhaftowanym jednorożcem, który jest herbem instytucji. Do tego krótkie szorty i eleganckie pantofle. Prawda, że wygląda czarująco? Przygotowaliśmy dla Waszych pociech stylizację inspirowaną tym formalnym strojem. 

Książę George
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. EastNews

Dresscode w polskich szkołach nie jest powszechnym zjawiskiem, jednak Małgorzata Rozenek stworzyła dla swoich synów własny, oryginalny klucz ubioru. Wśród dwójki jej dzieci dominują ekskluzywne ubrania marki Ralph Lauren. Kiedy myślimy o amerykańskiej rodzinie mieszkającej na przedmieściach w uroczym, białym domku, jej członkowie odziani są właśnie w ubrania tej marki. Klasyczne koszulki polo i nieśmiertelne chinosy. Rozenek wystylizowała swoje dzieci w pikowane kurtki, swetry z flagą Ameryki i jeansy. Do tego jeden z chłopców ma na sobie kultowe Superstary marki Adidas, a drugi trampki marki Converse. 

Rozenek
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/m_rozenek

Zofia Ślotała z zawodu jest stylistką i projektantką odzieży dla dzieci. Jak można się domyślać, jej córka musi mieć niesamowitą frajdę, szykując swoje kreacje z mamą. Pierwszego dnia w przedszkolu zaprezentowała się w tropikalnej kurtce przeciwdeszczowej, na której nadrukowane były liście i kolorowe kwiaty. Do tego Rania założyła białe rajstopy, szarą spódniczkę i brązowe trampki. Dopełnieniem stylizacji był uroczy plecak w różowe flamingi z wyhaftowanym imieniem właścicielki. 

Zofia Ślotała
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. instagram.com/miss_zi

SW

Więcej o: