Aneta Kręglicka wybrała te stroje na ściankę, ale takie same możecie założyć do pracy. Nr 3 to nasz typ

SW
11.09.2017 20:45
Aneta Kręglicka

Aneta Kręglicka (Kapif.pl)

Jak wyglądać świetnie po 40-tce? Doskonale wie to Aneta Kręglicka. Przygotowaliśmy stylizacje w stylu modelki.

Aneta Kręglicka na pokaz Bizuu wybrała się ubrana w stylu "korporacyjnym". Świetna, szara marynarka w jasnobłękitną kratę, do tego koszulka w kolor niezapominajki i dość szerokie, jeansowe spodnie. Ciężka, masywna sylwetka została wyrównana eleganckimi, czarnobiałymi sandałami na obcasie. Modelka postawiła na naturalną, piękna fryzurę i beżowy kolor włosów, który podkreśla błękit jej oczu. Uwierzycie, że Kręglicka ma już 52 lata? Według nas wygląda na dużo mniej. Ten strój jest doskonały do pracy, na spotkania, ale i na popołudniowego drinka z koleżankami. 

Aneta Kręglicka
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. Kapif.pl

Druga propozycja w stylu Kręglickiej idealna będzie na ciepły dzień lub wieczorne wyjście do knajpy. Czarna, prosta sukienka przed kolano została przez nią połączona z oliwkową, zamszową koszulą. W ten sposób modelka wyeksponowała swoje długie, opalone nogi. Dodatkami są czarne, skórzane kowbojki i torebka w metalicznym kolorze. Takie ziemiste, głębokie tony doskonale się uzupełniają. Złoto, zieleń i brązy to fenomenalne połączenie na jesień. My do całego kompletu proponujemy oliwkową parkę, która będzie idealnym okryciem na chłodniejsze i deszczowe dni.   

Aneta Kręglicka
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. Kapif.pl

Francja elegancja! Jest awangardowo i z klasą, ale brak tutaj przepychu i nic nie jest na siłę. Fantastyczny, oversize'owy golf z wełny marki COS, pod którym znajduje się krótka sukienka. Taki strój jest wprost idealny na wieczorne wyjście z koleżankami, a nawet do pracy, jeśli założycie dłuższą sukienkę. Do tego jedno złote koło z zawieszoną ozdobą z identycznego metalu. My proponujemy jednak cały komplet. Czarne paznokcie, czarna torebka ze złotym łańcuszkiem - klasa sama w sobie. Tak wygląda kobieta sukcesu. 

Aneta Kręglicka
kolaż redakcja, materiały partnerów, fot. Kapif.pl

SW