Co zabrać na wakacje? Kapelusz w ciepłe kraje, kurtka od deszczu nad polskie morze. Nasz niezbędnik od... 14 zł!

jm
08.08.2017 07:00
Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska

Ewa Chodakowska, Karolina Malinowska (Instagram.com/chodakowska/malinowska)

Wyjeżdżasz na wakacje i nie wiesz, co ze sobą zabrać? Przygotowaliśmy dla Was mały poradnik. Z nami w Twojej walizce nie zabraknie niczego!

Zanim wyjedziesz na wymarzone wakacje, musisz się spakować. Wiele osób nie przepada za tym etapem przygotowania do urlopu. Ale nie martw się! Wystarczy dobry plan i na pewno nie zapomnisz o niczym.

Wakacje w tropikach

Jeśli tak jak Ewa Chodakowska kochasz spędzać wakacje w ciepłych krajach i nie interesują Cię miejsca, w których temperatura spada poniżej 30 st., podstawą jest kapelusz, filtr do opalania i klapki. Nie zapomnij o okularach przeciwsłonecznych! I jeszcze jedno - biżuteria na plaży to żadna przesada. Twój ulubiony choker na pewno będzie wyglądał super w połączeniu z seksownym bikini ;)

Ewa Chodakowska / mat. partnera
Ewa Chodakowska / mat. partnera

Wakacje w Polsce

Karolina Malinowska razem z rodziną wybrała się na wakacje nad polskie morze. Na jej Instagramie widać, że poza pływającą kaczką i okryciem głowy, przydały się też kalosze i kurtki od deszczu. Nad polskie morze radzimy zabrać choć jedną bluzę i długie spodnie. Ale bez przesady! Na pewno i tu znajdziesz okazję, by założyć swoją nową letnią sukienkę.

Karolina Malinowska / mat. partnera
Karolina Malinowska / mat. partnera

O czym nie zapomnieć?

Przejdźmy do rzeczy, które naprawdę musisz ze sobą zabrać. Bikini - może Ci się przydać nawet w górach, torba, do której wrzucisz wszystkie niezbędne rzeczy, dobra książka... Warto pamiętać o kostiumie kąpielowym na zmianę. Skoro większość czasu będziesz spędzała na plaży, nie chcesz chyba wyglądać codziennie identycznie? ;) Polecamy jednoczęściowe, największy hit tegorocznych wakacji.

Co na plażę / mat. partnera
Co na plażę / mat. partnera

JM