Jak ubrać się na ślub? Mamy dla Was najpiękniejsze suknie z internetu i... stroje dla dzieci

JM
07.08.2017 21:30
Jennifer Lopez, dzieci na ślubie Kenzy

Jennifer Lopez, dzieci na ślubie Kenzy (East News/Instagram.com/kenza)

Nie wiesz, jak ubrać się na ślub? Po raz kolejny przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy też śliczne sukienki dla dzieci, które też wybierają się na wesele ;)

Sukienka na ślub to bardzo ważny wybór. Choć mówi się, że nie wolno przyćmić panny młodej, dziś przedstawiamy Wam kreacje, w których NA PEWNO zrobicie wrażenie. A do tego piękne sukienki dla dziewczynek!

Jennifer Lopez to mistrzyni podkreślania sylwetki. W weekend razem z ukochanym wybrała się na wesele. Wybrała wspaniałą zieloną kreację do ziemi. Uwagę zwracał odsłonięty dekolt. W przypadku takiej sukni nie potrzeba wiele. Mała kopertówka i wysokie sandałki wystarczą. I tak zrobisz duże wrażenie :)

Źródło: www.eastnews.pl, autor brak informacji / Kolaż / Materiały partnera
Źródło: www.eastnews.pl, autor brak informacji / Kolaż / Materiały partnera

Na początku sierpnia odbył się ślub jednej z najbardziej znanych blogerek - Kenzy Zoutein. Na uroczystości nie zabrakło dzieci - siostrzenice Kenzy miały na sobie prześliczne białe sukienki. To doskonały pomysł na strój dla dziewczynki! O ile dorosłe kobiety nie mogą nosić na ślub białych sukienek, dzieci wyglądają w tym kolorze uroczo!

Źródło: www.instagram.com/kenzas, autor: lovebyemelie / Kolaż / Materiały partnera
Źródło: www.instagram.com/kenzas, autor: lovebyemelie / Kolaż / Materiały partnera

Sama Kenza tydzień wcześniej była druhną na weselu przyjaciółki. Wybrała przepiękną, jasnożółtą sukienkę. Kreacja jest skromna, ale niezwykle elegancka. Idealnie wpisuje się w ślubny dress code. Zwróćcie też uwagę na śliczną fryzurę i delikatny makijaż. Widać, że Kenza zna się na modzie - ta stylizacja mogłaby znaleźć się w poradniku "Jak wyglądać na ślubie".

Źródło: www.instagram.com/kenzas, autor: brak informacji / Kolaż / Materiały partnera
Źródło: www.instagram.com/kenzas, autor: brak informacji / Kolaż / Materiały partnera

JM

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: Ala

    0

    Brzydkie te sukienki, które przedstawiliscie

  • kat_ja1

    0

    "O ile dorosłe kobiety nie mogą nosić na ślub białych sukienek"...co to znaczy nie mogą? Mogą, aczkolwiek nie powinny, biała sukienka to symbol panny młodej, chociaż coraz mniej akualny, bo kiedyś biel miała symbolizować czystość i dziewictwo, a dzisiaj panna młoda, w białej sukni i welonie trzyma często na rękach dziecko poprzedniego partnera :-) więc ten symbol się wytarł dawno. No w każdym razie nietaktem jest pojawić się białej sukni, na czyimś ślubie, ale wolno wszystko, tylko jak widać redaktorowi słów zabrakło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX