Wyprzedaże 2017. Te ubrania możecie nosić do pracy także w upalne dni. Nasz hit? Męskie koszule tańsze o 60 proc.!

JM
10.07.2017 19:30
Ubrania do pracy z wyprzedaży

Ubrania do pracy z wyprzedaży (Zalando/screen/Próchnik/screen)

Wyprzedaże 2017 to świetna okazja, by znaleźć ubrania dobrej jakości, które mogą się przydać także do pracy. Zobaczcie, co tym razem wpadło nam w oko!

W czym chodzić do pracy, kiedy temperatura sięga 30 stopni? W niektórych firmach obowiązuje ściśle określony dress code, w innych możecie sobie pozwolić na nieco więcej luzu. Oczywiście zawsze dobrze mieć ze sobą żakiet - np. taki, jak wybrany przez nas błękitny, z lekkiego materiału. Panowie mają nieco trudniej, w ich przypadku marynarka jest często wymagana, podobnie jak pełne buty. Paniom proponujemy jasne kolory, buty z odkrytymi placami (oczywiście, jeżeli możecie sobie na to pozwolić) oraz lekkie sukienki. Dla panów znaleźliśmy piękne i DOBRZE przecenione koszule.

Jeśli do pracy możecie ubierać się bardziej na luzie, dobrym wyborem będą przewiewne sukienki czy białe spodnie. Świetnym pomysłem jest sukienka o kroju przypominającym marynarkę. Bardzo elegancka, a jednocześnie letnia, sprawdzi się zarówno w biurze, jak i na drinku po pracy ;)

Więcej propozycji na letnie stylizacje znajdziecie tutaj:

JM

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Gość: Ania

    0

    Dlaczego jeśli piszecie o ubraniach do pracy, zawsze są to ubrania dla typowej biurwy. W naszym kraju miliony Polek wykonują również inne prace: są ekspedientkami, sprzątaczkami, nauczycielkami itd, itp. Nie w każdej pracy mają zapewniony i wymagany strój roboczy, a w niektórych pracach potrzebny jest ubiór wygodny bo praca jest np. fizyczna. A typowa biurwa i tak wie w co się ma ubrać bo artykułów na ten temat są już w internecie setki i żaden nie wnosi nic nowego. W każdym z nich są informacje : rajstopy, zakryte butu, sukienka co najmniej do kolan, żakiet i marynarka ale tak żeby po pracy można wyskoczyć na drinka. A dziewczyna z Biedronki po pracy zasuwa do domu bo trzeba sprawdzić dzieciom lekcje i ugotować obiad na jutro. Zejdźcie na ziemię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX