Te kopertówki są modne, niedrogie i idealne na karnawał! Tę w stylu Sykut kupisz już za 43 zł

Julita Buczek, jm
13.01.2018 17:00
fot. WBF/ Marieta Żukowska/ modne i tanie kopertówki

fot. WBF/ Marieta Żukowska/ modne i tanie kopertówki (fot. WBF/ Marieta Żukowska/ modne i tanie kopertówki)

Karnawał oficjalnie zacznie się 6 stycznia, ale jeśli już teraz szykujesz się na imprezę, koniecznie sprawdź, jakie dodatki ci się przydadzą. Kopertówki to prawdziwy hit, który może zupełnie odmienić nawet zwykłą małą czarną.

Czerwona marynarka i długie kozaki

Jeśli lubisz styl dziennikarki Pauliny Sykut-Jeżyny, z pewnością ucieszy cię fakt, że znalazła się w naszym zestawieniu. Prezenterka wybrała czerwony żakiet i spódnicę w szarą kratę. Całość nie obyła się bez modnych w tym sezonie kozaków za kolano. Jeśli śledzisz trendy, wiesz że bardzo ważną rolę odgrywają dodatki. Kopertówka, którą wybrała Paulina, prezentuje się bardzo modnie i dziewczęco. W wielu sklepach znajdziesz podobne elementy, mała torebka przypominająca swoim wyglądem zwierzątko z pewnością będzie bardzo ciekawym gadżetem.

fot. WBF/ Paulina Sykut-Jeżyna/ modne kopertówki na karnawał
fot. WBF/ Paulina Sykut-Jeżyna/ modne kopertówki na karnawał

Złota kopertówka w stylu Mariety Żukowskiej

Aktorka Marieta Żukowska ma na swoim koncie wiele ciekawych ról, warto prócz dorobku artystycznego przyjrzeć się jej stylizacjom, ponieważ te również zasługują na uwagę. Podczas premiery swojego ostatniego filmu gwiazda pokazała się w beżowej marynarce i białym komplecie składającym się z dopasowanej góry i luźnych spodni. Aktorka postanowiła dobrać do tego zestawu złotą kopertówkę, która bez wątpienia stała się ozdobą całej stylizacji. Nie zapominaj, że tego typu element może być również ciekawym wykończeniem stroju, który dodaje elegancji i klasy.

fot. Marieta Żukowska/ biała stylizacja i złota kopertówka
fot. Marieta Żukowska/ biała stylizacja i złota kopertówka

Modne torebki na szczególne okazje

Jeśli szukasz ciekawego elementu na karnawałową imprezę, powinnaś wybrać kopertówkę. Ten ozdobny drobiazg z pewnością okaże się dodatkiem, dzięki któremu podkreślisz swój styl i elegancję. Wybierz ozdobną torebkę, jeśli wybierasz się na imprezę do klubu, na domówkę postaw na bardziej stonowane kolory.

fot. materiały partnera/ kopertówki na imprezy
fot. materiały partnera/ kopertówki na imprezy

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz poniżej!

Więcej o: