Z haftami, ozdobnymi kamieniami, a może w pompony? Mamy dla Was duży wybór zimowych swetrów

PJ
22.12.2017 17:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/anette.zajac/ www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/anette.zajac/ www.instagram.com/paulinasykutjezyna (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/anette.zajac/ www.instagram.com/paulinasykutjezyna)

Mamy dla was cudowne swetry, które zdobią haftowane kwiaty, ozdobne kamienie, a nawet pompony! Może właśnie takiego swetra brakuje w waszej garderobie?

Zima to czas, kiedy z chęcią z szafy wyciągamy ciepłe ubrania, w szczególności swetry! To właśnie one rządzą w tym sezonie. Modele swetrów są najróżniejsze. Możemy przebierać pomiędzy fajnymi kolorami, fasonami, a nawet ozdobami!

Sweter z haftami w kwiaty

Jednym z najmodniejszych zdobień tego sezonu są hafty. Znajdziecie je na wielu ubraniach, a w szczególności na swetrach. Haftowane ozdoby mogą występować na nich w całości, bądź jako pojedyncze elementy. Warto mieć w swojej szafie taki sweter, który dzięki haftowanym kwiatom doda całej stylizacji unikalnego charakteru.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/anette.zajac
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/anette.zajac

Sweter z ozdobnymi kamieniami

Jeśli lubicie stawiać na eleganckie stylizacje, koniecznie w swojej szafie musicie mieć sweter w ozdobne kamienie. Wybór jest naprawdę ogromny, tylko spójrzcie! Ciekawe i szykowne sweterki świetnie będą komponowały się z eleganckimi spodniami, a nawet spódnicą. Dzięki nim możecie stworzyć naprawdę modną stylizację, która zimą sprawdzi się w pracy i nie tylko.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/deynn/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/deynn/

Sweter z pomponami

Prócz haftowanych kwiatów i ozdobnych kamieni, możecie wybrać dla siebie sweter z bardzo ciekawym elementem - pomponem! Takie swetry są bardzo urocze! Jeśli nie jesteście fankami puchowych zdobień, możecie wybrać dla siebie inne modele swetrów. Polecamy wam również te z frędzlami bądź finezyjnymi falbankami. 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Poniżej więcej produktów