Lewandowska na meczu w kurtce polskiej marki. Cena? Wysoka, ale zobaczcie, gdzie kupić podobne

Julita Buczek
15.12.2017 20:30
fot. modne kurtki w stylu Lewandowskiej

fot. modne kurtki w stylu Lewandowskiej (fot. modne kurtki w stylu Lewandowskiej)

Annę Lewandowską często można spotkać w ubraniach polskich projektantów. Nawet na swój ślub wybrała kreację od Zienia. Dzisiaj prezentujemy wam modne kurtki, które sprawdzą się zimą.

Anna Lewandowska w modnej kurtce

Na ostatnim meczu Anna Lewandowska pojawiła się w kurtce polskiej marki MISBHV, jej cena wynosi około 2200 złotych. My znaleźliśmy podobne w cenie już od 195 złotych. Trenerka postanowiła zestawić z nią szarą bluzę i białe, dopasowane spodnie. Szara torba również sprawdzi się jako ciekawy dodatek, który urozmaici całą stylizację. Cały zestaw wygląda modnie i sprawia wrażenie naprawdę wygodnego.

fot. Instagram @annalewandowskahpba/ modne kurtki na zimę
fot. Instagram @annalewandowskahpba/ modne kurtki na zimę

Julia Kuczyńska w zielonej ramonesce

Blogerka Julia Kuczyńska postanowiła wybrać kurtkę marki Zaquad w kolorze butelkowej zieleni. Ta ramoneska kosztuje około 500 złotych, ale nasz model jest zdecydowanie tańszy! Kosztuje tylko 69 złotych. Julia postanowiła połączyć klasyczną ramoneskę ze swetrem w podobnym kolorze i czarnymi jeansami. Beret jest tutaj idealnym dopełnieniem całej stylizacji.

fot. Instagram @zaquad/ ramoneska w kolorze zielonym
fot. Instagram @zaquad/ ramoneska w kolorze zielonym

Modne kurtki idealne na zimę

Jeszcze więcej modnych kurtek, które będziecie mogły nosić zimą, znajdziecie poniżej. Sklepy oferują je w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz tam wiele modeli w kolorach, które z pewnością przypadną ci do gustu. Taką kurtkę możesz nosić na co dzień do klasycznych spodni i botków lub na imprezę do zwiewnej sukienki i kozaków za kolano.

fot. materiały partnera/ modne kurtki na zimę
fot. materiały partnera/ modne kurtki na zimę

Jeszcze więcej modnych ubrań i dodatków znajdziesz poniżej!