Nie masz jeszcze swetra na zimę? "Lewa" i Rusin wybrały golf oversize. To hit tego sezonu!

PJ
01.12.2017 17:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/EN

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/EN (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/EN)

Anna Lewandowska i Kinga Rusin założyły podobny oversizowy golf! Zobaczcie, z czym go noszą i jak w nim wyglądają. Mamy dla was też inne ciekawe modele!

Za oknem już biało, a temperatura coraz niższa. Na taką pogodę sprawdzi się oversizowy sweter z golfem, który powoli staje się jednym z największych trendów wśród gwiazd! Ostatnio zauważyliśmy go w stylizacjach Anny Lewandowskiej i Kingi Rusin. Obie panie ubierają się świetnie, ale zobaczcie, do czego noszą tak duży sweter!

Anna Lewandowska

Trenerka jest wielką miłośniczką swetrów. Na jej instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w ich najróżniejszych modelach. Widać, że Ania świetnie przygotowała się do zimy! Jednym z tych, który najbardziej nam się spodobał, jest sweter z golfem od Łukasza Jemioła. Wielki, ciepły golf kosztuje 1690 złotych i zachwyca wielu jej fanów. Nie każdy może pozwolić sobie na taki zakup, dlatego z chęcią zaprezentujemy wam inne ciekawe modele w dużo niższej cenie. Tylko spójrzcie! 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kinga Rusin

Prezenterka tej zimy również wybrała dla siebie sweter z golfem o grubym splocie. Stworzyła z nim bardzo ciekawy zestaw, który dodaje kobiecości i pokazuje dobry gust Kingi. Oversizovy golf został połączony ze spódniczką mini i długimi, zamszowymi kozakami. Na wierzch Kinga Rusin założyła dużą, puchową kamizelkę marki MMC (2600 zł). Czy ta stylizacja nie jest świetna?

Kolaż/Materiały partnera/fot. EN
Kolaż/Materiały partnera/fot. EN

Małgorzata Rozenek

Prócz szarych i beżowych swetrów w sklepach znajdziecie bardzo dużo kolorowych modeli. Warto w tym sezonie rozpogodzić swoją stylizację kolorowym swetrem z golfem, tak jak zrobiła to Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna pani domu wygląda w nim bardzo dobrze. Połączenie bieli z różem jest modne, stylowe i nadaje się zarówno na co dzień ja i na spotkanie z przyjaciółmi. Spójrzcie też na inne kolorowe golfy, a może znajdziecie idealny dla siebie?

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Poniżej więcej propozycji