Garnitury damskie do pracy w stylu Wendzikowskiej, na imprezę w wydaniu Hyży. Modne i na wiele okazji

Julita Buczek
09.11.2017 17:00
modne garnitury damskie

modne garnitury damskie (modne garnitury damskie)

Garnitury dla kobiet stały się prawdziwym hitem wśród gwiazd. Nasze propozycje założysz zarówno do pracy, jak i na imprezę. Każdy element, który znaleźliśmy, jest w bardzo przystępnej cenie, dlatego warto się z nimi zapoznać.

Maja Hyży w stylizacji na imprezę

Maję Hyży często można spotkać w klasycznych i modnych ubraniach. Na ostatniej imprezie pojawiła się ubrana w bardzo kobiecy garnitur - połączenie rozszerzanych spodni i dopasowanej marynarki. Całość prezentuje się bardzo seksownie, ponieważ wokalistka postanowiła założyć również opięte body z koronki. Całość uzupełniła klasycznymi szpilkami na cienkim obcasie.

fot.Instagram @majahyzy/ modny garnitur dla kobiet na imprezę
fot.Instagram @majahyzy/ modny garnitur dla kobiet na imprezę

Modna stylizacja idealna do pracy według Anny Wendzikowskiej

Jeśli szukasz zestawu do pracy, warto zainspirować się Anną Wendzikowską. Na poniższym zdjęciu prezentuje ona bardzo modną w ostatnim czasie klasykę, czyli granatowy garnitur połączony z białą koszulką. Taki strój z pewnością zda egzamin w pracy czy na ważnym spotkaniu. Dodając szpilki, wydłużysz optycznie nogi i sprawisz, że całość będzie prezentować się znakomicie. Możesz również dodać klasyczne oksfordki na płaskim obcasie, dzięki nim nie nabawisz się odcisków, a ty będziesz czuć się bardziej komfortowo.

fot. ANNA WENDZIKOWSKA, SK/ FOT. BARANOWSKI/AKPA
fot. ANNA WENDZIKOWSKA, SK/ FOT. BARANOWSKI/AKPA

Jeszcze więcej modnych zestawów do pracy i na imprezę

Jeśli szukasz modnych elementów do swojej garderoby, powinnaś koniecznie rozejrzeć się za damskim garniturem. Ten ponadczasowy strój złożony ze spodni i marynarki możesz nosić razem lub każdy element oddzielnie. Marynarka dodana do spódnicy lub jeansów wygląda równie dobrze. Garniturowe spodnie w kant wybierz na imprezę, ożywisz je dodając modne body lub bluzkę na cienkich ramiączkach.

fot. materiały partnera/ ubrania do pracy i na imprezę
fot. materiały partnera/ ubrania do pracy i na imprezę

Jeszcze więcej ubrań poniżej!