Ciepłe kamizelki na zimę, które ochronią was przed chłodem. Futrzana Hanny Lis to prawdziwy hit!

PJ
27.11.2017 09:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF (Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF)

Szukasz alternatywy dla marynarki bądź wsparcia dla swojego płaszcza? Jeżeli tak, to koniecznie w tym sezonie musisz mieć kamizelkę w swojej garderobie!

Wybór kamizelek w sklepach jest naprawdę ogromny - od jeansowych, po te z futerkiem. Ze względu na sezon, w którym powinnyśmy stawiać na ciepłe ubrania, warto mieć kamizelkę futrzaną, która ochroni was przed chłodem. Jest świetnym okryciem wierzchnim i idealną bazą do stworzenia modnego zestawu.

Spójrzcie na kamizelkę Hanny Lis, która zdecydowanie urozmaica całą stylizację, jednocześnie dodając trochę luksusowego wyglądu. Dobrze wygląda w połączeniu z czarnymi spodniami i botkami na stabilnym obcasie. Dodatkowo, podczas chłodnych dni, może być wsparciem dla waszej ramoneski bądź płaszcza.

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Futrzana kamizelka może być ciekawym elementem w sportowych stylizacjach. Wystarczy, że połączycie ją z modnymi spodniami mom fit i założycie do tego buty sportowe. Taki zestaw również prezentuje się stylowo i potrafi zachwycić, a jednocześnie będzie wam ciepło! 

Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż/Materiały partnera/fot. WBF

Prócz kamizelek futrzanych, zimą możecie nosić też inne modele. Świetną alternatywą dla kamizelki z futra będzie kamizelka pikowana. Pasuje przede wszystkim do sportowych stylizacji, ale może macie pomysł, z czym będzie wyglądała elegancko? ;)

Jeżeli chcecie wykorzystać kamizelkę jako dodatek do waszego zestawu, a niekoniecznie wtedy kiedy jest zimno, to spójrzcie na modele wiosenno-letnie, które możecie nosić na co dzień pod płaszczem.

Kolaż/Materiały partnera
Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów