Plisowana czy w kwiaty? Długie spódnice są wygodne i idealne do pracy. Modele już od 39 zł

Julita Buczek
31.10.2017 13:00
modne spódnice o długośći maxi na jesień

modne spódnice o długośći maxi na jesień (modne spódnice o długośći maxi na jesień)

Krótkie spódniczki chowamy do szafy, a wyciągamy z niej te typowo jesienne. Teraz rządzi długość maxi, dlatego, jeśli takiej nie masz, koniecznie idź na zakupy. Wybrałyśmy modele, które pokochały gwiazdy.

Małgorzata Socha w ponadczasowej czerni

Małgorzata Socha wie, co jest trendy, dlatego postanowiła połączyć bieliźniany top z długą spódnicą. Do zestawu dobrała męską marynarkę i lekkie sandałki na obcasie, które z pewnością sprawią, że noga będzie wyglądać delikatnie i lekko.

fot. Instagram @malgosia_socha/ kolorowa spódnica
fot. Instagram @malgosia_socha/ kolorowa spódnica

Karolina Szostak w zielonym modelu

Karolina Szostak prezentuje się bardzo dobrze w plisowanej spódnicy. Nie jest to jednak model dla każdej z nas, powinny wybierać go dziewczyny o wąskiej talii i niezbyt szerokich biodrach. Warto również dodać do tego elementu botki na obcasie, sprawią, że cała sylwetka zachowa proporcje i będzie dobrze się prezentować.

fot. Instagram @karolinaszostak/ plisowana spódnica maxi
fot. Instagram @karolinaszostak/ plisowana spódnica maxi

Modne spódnice maxi idealne na jesień

Jesień w pełni, dlatego warto wykorzystać ten moment i zaopatrzyć się w spódnicę o ponadczasowym kroju maxi. Ten element z pewnością sprawdzi się podczas jesiennych imprez i bardziej romantycznych spotkań. Jeśli zdecydujesz się założyć ją na wieczorne spotkanie lub imprezę w klubie, koniecznie dobierz do niej dopasowane body i kurtkę o kroju ramoneski. Taki komplet z pewnością sprawdzi się w niejednej sytuacji, a ty będziesz czuć się komfortowo.

fot. materiały partnerów/ spódnice o długości maxi
fot. materiały partnerów/ spódnice o długości maxi

Jeszcze więcej modnych spódnic znajdziesz poniżej!

Więcej o: