Te rady sprawią, że nigdy nie powiesz "nie mam się w co ubrać". Apaszka Wendzikowskiej to jedna z podpowiedzi

Julita Buczek
24.10.2017 20:30
modne ubrania w stylu gwiazd

modne ubrania w stylu gwiazd (modne ubrania w stylu gwiazd)

Chcesz wyglądać jak gwiazda? Mamy proste triki, które z pewnością ci pomogą. Nie dość, że nasze rady może stosować każda kobieta, to jeszcze znaleźliśmy ubrania, które noszą gwiazdy.

Dobra jakość przede wszystkim

Obojętne czy decydujesz się na torebkę, czy apaszkę ważne, aby nie wyrzucić jej po jednym sezonie. Dlatego staraj się wybierać produkty wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Co prawda będziesz musiała więcej zapłacić, ale taka inwestycja z pewnością się opłaci. Chustkę, którą ma na sobie Anna Wendzikowska znaleźliśmy w sklepie internetowym za 99 złotych!

fot. Instagram @wittchencom/ modna apaszka za 99 zł
fot. Instagram @wittchencom/ modna apaszka za 99 zł

Obserwuj modę i śledź trendy wspólnie z gwiazdami

Jeśli chcesz być z modą 'za pan brat' powinnaś obserwować blogi, gwiazdy i pokazy. Nie mówimy tutaj o byciu fashion victim, lecz o odnajdywaniu się w tym, co aktualnie jest na czasie. Wiele gwiazd korzysta z porad profesjonalnych stylistów czy doradców wizerunkowych. Ty nie musisz, wystarczy przeczytać nasze artykuły, zawieramy w nich najważniejsze informacje! Na Instagramie warto od czasu do czasu wejść na konto Sary Boruc Mannei czy Jessiki Mercedes. Obydwie panie bardzo dobrze prezentują modę wybiegową w codziennym wydaniu.

fot. Instagram @saraborucmannei_real/ modne ubrania prosto z wybiegu
fot. Instagram @saraborucmannei_real/ modne ubrania prosto z wybiegu

Odnajdź swój sposób na modę

Znajdź w swoim ciele coś pozytywnego, masz ładne oczy w kolorze niebieskim? Wybierz sukienkę w podobnym odcieniu, żeby to podkreślić. Długie nogi? Załóż mini lub dopasowane jeansy. Duży biust? Trójkątny dekolt jest dla ciebie stworzony! Chodzi o akceptację tego, jaka jesteś i bycie pewną siebie. Podkreślaj swoje atuty ubiorem, a twoje stylizacje zawsze będą udane. Gwiazdy z całego świata robią to znakomicie!

fot. Instagram @paulinasykutjezyna/ różowy sweter i modne skarpetki
fot. Instagram @paulinasykutjezyna/ różowy sweter i modne skarpetki

Jeszcze więcej modnych ubrań poniżej!

Więcej o: