Bez tego dodatku się nie obędziesz! Nasz przegląd ciepłych szalików i kominów ze sklepów internetowych

Julita Buczek
17.10.2017 09:00
fot. Instagram @wendzikowska/ modne szaliki na jesień

fot. Instagram @wendzikowska/ modne szaliki na jesień (fot. Instagram @wendzikowska/ modne szaliki na jesień)

Ten element może zdecydowanie urozmaicić stylizacje, świetnie prezentują się w nich gwiazdy. Zobaczcie nasz przegląd szalików - idealnych zarówno na złotą polską jesień, jak i chłodniejsze dni.

Żółte elementy odpowiednie na jesień

Anna Wendzikowska jest fanką bardzo kobiecych stylizacji. Zazwyczaj chętnie podkreśla nogi i stawia na żywe kolory. Również na poniższym zdjęciu nie mogło zabraknąć dawki energetycznej barwy, jakim jest odcień żółty. Tej jesieni jest bardzo modny i to pewnie dlatego prezenterka się na niego zdecydowała. W stylizacji Ani szczególną uwagę przykuwają dodatki, na pierwszy plan wysuwa się szal. Dodaje uroku i koloru całej stylizacji!

fot. Instagram @aniawendzikowska/ szary płaszcz i kolorowy szalik
fot. Instagram @aniawendzikowska/ szary płaszcz i kolorowy szalik

Niebieski szalik w jesiennej stylizacji

Ola Ciupa również postanowiła iść zgodnie z obowiązującymi trendami i wybrała klasyczną ramoneskę, która jesienią prezentuje się naprawdę dobrze. Do skórzanej kurtki dopasowała małą torebkę, obcisłe jeansy i botki na płaskiej podeszwie. Stonowaną stylizację uzupełniła niebieskim szalem w bardzo modnym odcieniu.

fot. Instagram @ola_ciupa/ niebieski szalik, czarne botki
fot. Instagram @ola_ciupa/ niebieski szalik, czarne botki

Jeszcze więcej modnych dodatków

Jesień nie może obejść się bez ciepłego i modnego szala. Każda z nas powinna zakupić ten modny dodatek, dzięki niemu nasze stylizacje będą prezentować się modnie i elegancko. Z pewnością taki element może dodać uroku, jeśli jest w kolorze różowym lub elegancji, jeśli pokryty jest ponadczasowym wzorem kraty. Dodany do wełnianego płaszcza lub trencza z pewnością urozmaici każdą jesienną stylizację.

fot. materiały partnera. modne szaliki na jesień
fot. materiały partnera. modne szaliki na jesień

Poniżej znajdziesz ciekawe elementy na jesień!

Więcej o: