Nie wiesz, jak ubrać się do pracy? Te zestawy to strzał w dziesiątkę! Zwłaszcza seksowna stylizacja Muchy

PJ
06.10.2017 21:00
Kolaż, stylizacje do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/

Kolaż, stylizacje do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/ (Kolaż, stylizacje do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/)

Każdy w pracy powinien prezentować się jak najlepiej, dlatego mamy dla ciebie idealne propozycje stylizacji, które możesz założyć do pracy jesienią. Zobacz nasze zestawy wzorowane na gwiazdach.

Zazwyczaj stylizacje do pracy zależą od tego, jaki zawód wykonujesz. Jeżeli pracujesz w tzw. wolnym zawodzie, to możesz założyć to, na co masz ochotę. Jeśli jednak obowiązuje cię dress code, powinnaś dostosować się do panujących reguł.

Klasyczne i ponadczasowe rozwiązania zawsze są najlepsze! Dlatego ta stylizacja idealnie nadaje się jesienią do pracy. Biała, elegancka bluzka w połączeniu z czarnymi, materiałowymi spodniami i żakietem prezentuje się doskonale. Do tego koniecznie buty na obcasie i subtelna biżuteria. Biało-czarny zestaw to odpowiednia propozycja, która idealnie podkreśli twoją kobiecość i elegancję. Ta stylizacja sprawdzi się podczas każdego biznesowego spotkania, a nawet dnia codziennego w pracy.

Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/
Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/

Drugi zestaw jest wzorowany na stylizacji Anny Muchy, która uwielbia modne żakiety! Dlatego kobieca, kobaltowa sukienka połączona z jasnoróżowym długim żakietem, to świetna propozycja do pracy. Przecież nie zawsze twoje zestawy muszą być szare i nudne, możesz urozmaicić je ciekawym kolorem! Szczególnie postaw na sukienki, które jesienią również wyglądają bardzo stylowo. 

Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/
Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/

Naszą trzecią propozycją tego, co możesz założyć do pracy, jest niezawodna ołówkowa spódnica! Pamiętaj, że jej długość powinna być odpowiednia. Nie możesz pozwolić sobie na krótką spódniczkę, która będzie wyglądała niestosownie. Możesz zestawić ją z koszulą i wysokimi botkami. Spódnica ołówkowa z takimi butami wygląda naprawdę fenomenalnie, a do tego bardzo modnie. W kwestii dodatków wybierz dla siebie zegarek.

Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera
Kolaż, stylizacja do pracy/Materiały partnera

Poniżej więcej propozycji