Chcesz kupić tylko 1 rzecz na jesień? Wybierz bluzę! Możesz wydać 60 zł, możesz też 300. To nasz przegląd

PJ, jm
10.10.2017 09:00
Kolaż, bluzy/ Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Kolaż, bluzy/ Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ (Kolaż, bluzy/ Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Tej jesieni postaw na bluzy, które są bardzo modne, a jednocześnie ochronią cię przed zimnym powietrzem. Możesz tworzyć z nimi zarówno sportowe, jak i eleganckie zestawy. Nasze gwiazdy już się o tym przekonały, teraz czas na ciebie!

Na dworze panuje jesienna niepogoda? To idealny czas, żeby w swoich stylizacjach wykorzystać ciepłą bluzę. Możesz ją łączyć dosłownie ze wszystkim, wystarczy, że dobierzesz dla siebie taki model, który świetnie skomponujesz z resztą zestawu.

Bluza oversizowa

Najmodniejszym rodzajem bluz są te, które wydają się nieco za duże. Duże i ciepłe bluzy idealnie sprawdzą się podczas jesiennego sezonu. Możesz nosić ją do dopasowanych spodni, a czasem nawet w formie sukienki - tu wystarczy tylko odpowiednia jej długość. Gwarantujemy, że w oversizowej bluzie poczujesz się swobodnie i na luzie.

Kolaż, bluza oversizowa/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż, bluza oversizowa/Materiały partnera/fot. WBF

Bluza bez kaptura

Dawniej bluzy były kojarzone jedynie z ubiorem sportowym, dziś potrafimy założyć je nawet w bardziej eleganckich zestawach. Do takich stylizacji idealnie nada się bluza bez kaptura, która jest świetną alternatywą dla sweterka. Możesz tu wybierać spośród najróżniejszych modeli bluzy. Fajne są te z ciekawymi printami bądź ozdobnymi kamyczkami. Zapewniamy, że kiedy juz zaopatrzysz się w takie ubranie, nie będziesz chciała się z nim rozstawać ;)

Kolaż, bluza bez kaptura/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż, bluza bez kaptura/Materiały partnera/fot. WBF

Bluza z kapturem

Jeżeli jesteś zwolenniczką luźnego stylu, to bluza z kapturem będzie dla ciebie idealna. Nie dość, że wizualnie wygląda naprawdę fajnie, to będzie ci w niej ciepło, a kaptur ochroni przed niezapowiedzianym deszczem. Spójrz na model, który wybrała Paulina Sykut - jest ciepły, wygodny, a do teog wygląda naprawdę cool ;)

Kolaż, bluza z kapturem/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/
Kolaż, bluza z kapturem/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Poniżej więcej bluz