Sweter Małgorzaty Rozenek wygląda na drogi? Znamy jego cenę! Mamy dla Was podobne modele. Wiele za mniej niż 100 zł!

PJ
05.10.2017 09:00
Kolaż, kolorowe swetry/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Kolaż, kolorowe swetry/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ (Kolaż, kolorowe swetry/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/)

Tej jesieni postaw na kolorowe swetry! Zainspirujcie się gustem Małgorzaty Rozenek i Pauliny Sykut, a wasze stylizacje nie będą nudne. Spójrzcie tylko, co dla was mamy.

Jesień wcale nie musi być szara i ponura! Wystarczy, że wprowadzicie do swoich stylizacji trochę kolorów. Proponujemy wam na jesienne chłodne dni kolorowe swetry, w których zdecydowanie się zakochacie.

Jednym z jesiennych hitów jest sweter z Reserved, który ma m.in. Małgorzata Rozenek i Sara Boruc. Sweterek wygląda na drogi, ale tak naprawdę kosztuje 199,99zł! Takie ciepłe swetry są świetnym elementem stylizacji na jesienne dni. W tym sezonie to własnie kolor czerwony jest najbardziej pożądaną barwą, dlatego i my mamy dla was kilka propozycji czerwonych swetrów.

Kolaż, sweter czerwony/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/
Kolaż, sweter czerwony/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Prócz czerwieni, w sklepach sieciowych i internetowych znajdziecie swetry w innych żywych barwach. Postawcie na kolor żółty i pomarańczowy! Te dwie barwy, kojarzą nam się z letnim, ciepłym słońcem, dlatego będą fajną odskocznią podczas jesiennych, deszczowych dni. Zdecydowanie możecie nosić je z jeansami w casualowych stylizacjach.

Kolaż, żółty i pomarańczowy sweter/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż, żółty i pomarańczowy sweter/Materiały partnera/fot. WBF

A co powiecie na ciemniejsze kolory? Kobaltowe, granatowe i fioletowe swetry też są fajne. Fajnym pomysłem jest połączenie ich z czerwienią, a jesli wolicie "spokojniejsze" stylizacje z zawsze modną czernią. Nie odmawiajcie sobie tak ciepłych i finezyjnych swetrów, koniecznie tej jesieni musicie mieć je w szafie.

Kolaż, sweter kobaltowy i fioletowy/Materiały partnera/fot. WBF
Kolaż, sweter kobaltowy i fioletowy/Materiały partnera/fot. WBF

Poniżej więcej produktów

Więcej o: