Jak się ubrać na wesele lub chrzciny jesienią? Mamy 3 zestawy. Spódnicę w stylu Hyży znaleźliśmy w sieciówce

Julita Buczek
04.10.2017 09:00
fot. WBF/ Agnieszka hyzy

fot. WBF/ Agnieszka hyzy (fot. WBF/ Agnieszka hyzy)

Niedługo czekają cię chrzciny lub wesele, a ty nie masz odpowiedniego stroju? Zobacz stylizacje naszych gwiazd, które z pewnością cię zainspirują! Ceny zaczynają się już od 100 złotych

Chrzest to ważne wydarzenie, każda doniosła chwila musi zostać odpowiednio oprawiona. To samo dotyczy oczywiście ślubu - w końcu sporo par decyduje się na zorganizowanie ślubu właśnie jesienią. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak się ubrać na tego typu okazję, zobacz nasze poniższe stylizacje!

Stylizacja w ciemnych odcieniach

Agnieszka Hyży postanowiła podkreślić figurę dopasowaną spódnicą. Cały zestaw prezentuje się bardzo dobrze, ponieważ jest utrzymany w eleganckich odcieniach. Lekkie sandałki na obcasie optycznie wyszczuplają nogi. Dobierz biżuterię w kolorze klasycznego srebra, a dzięki temu całość będzie prezentować się ponadczasowo.

fot. WBF/ Agnieszka Hyży/ zielona spódnica i czarny top
fot. WBF/ Agnieszka Hyży/ zielona spódnica i czarny top

Modna spódnica o ołówkowym kroju

Aktorka Małgorzata Foremniak lubi klasyczne stylizacje. Ta z poniższego zdjęcia świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego spotkania, jakim są chrzciny. Klasyczna spódnica o ołówkowym kroju to idealny wybór, jeśli chcesz prezentować się ponadczasowo i elegancko. Koszula w drobne kwiatki jest również trafnym wyborem, jeśli zależy ci na niezobowiązującej stylizacji.

fot. WBF/ Małgorzata Foremniak/ niebieska spódnica ołówkowa
fot. WBF/ Małgorzata Foremniak/ niebieska spódnica ołówkowa

Klasyczna sukienka i czerwone szpilki w stylu Marceliny Zawadzkiej

Niebieska sukienka na chrzciny to idealna opcja, kiedy jesteś matką chrzestną. Sprawdzi się także na weselu! Delikatny błękit idealnie zda swój egzamin, dodając elegancji. Czerwone szpilki również powinny stać się twoimi ulubionymi, zawsze dodają seksapilu i na pewno wykorzystasz je jeszcze nie raz ;)

fot. WBF/ Marcelina Zawadzka/ niebieska sukienka na chrzciny
fot. WBF/ Marcelina Zawadzka/ niebieska sukienka na chrzciny

Jeszcze więcej modnych ubrań poniżej!