24 najmodniejsze kurtki jesieni! Ramoneski do 300 zł, pikowane, militarne... [NASZ WYBÓR]

PJ
27.09.2017 09:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/www.instagram.com/marina__ofc/

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/www.instagram.com/marina__ofc/ (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/www.instagram.com/marina__ofc/)

Kurtki na jesień 2017. Co jest modne w tym sezonie? Zobaczcie same! Przygotowałyśmy wybór kurtek, króle opanowały sklepy, pokazy mody i.... Instagramy gwiazd.

Gdy na dworze robi się coraz chłodniej, to idealny czas, żeby włożyć na siebie kurtkę. Takie okrycie wierzchnie ochroni was przed zimnym wiatrem, a jednocześnie doda waszym stylizacjom idealnego wyglądu.

Ramoneska

Ramoneska jest kultową kurtką, która prosto ze środowiska punkrockowego wkroczyła do świata mody. Z sezonu na sezon występuje w różnych wariacjach, ale kilka elementów tej kurtki jest niezmiennych. Na jesień 2017 bardzo modna jest ramoneska z haftami na plecach, rękawach bądź przodzie kurtki.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Kurtka pikowana

Modna od kilku sezonów kurtka pikowana to najlepszy wybór na sezon przejściowy. Jest lekka, wygodna i ciepła. Najlepiej jeśli będzie dopasowana do waszej sylwetki. Dawniej była uważana, za okrycie sportowe, dziś styliści przekonują, że można nosić ją w różnych zestawieniach.

Kolaż/Materiały partnera
Kolaż/Materiały partnera

Kurtka bomber

Ten model kurtki jest idealny dla kobiet, które uwielbiają luz, swobodę i nonszalancję modową. Bomber jacket pasuje do stylizacji bardziej miejskich, dlatego nie jest kurtką, którą założycie na każdą okazję. Mimo to można tworzyć z nią naprawdę genialne zestawy! 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina__ofc/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina__ofc/

Kurtka moro

Deseń moro wiecznie w modzie - tak i w tym sezonie. W sklepach nie brakuje najróżniejszych ubrań z militarnym wzorem, również wśród nich znajdziecie kurtki na jesień. Deseń, który wywodzi się z wojskowego poligonu idealnie wpasował się w świat mody. 

Kolaż/Materiały partnera
Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o: