Za zimno na sandałki, ale za gorąco na kozaki? Mamy dla Was idealne rozwiązanie. Gwiazdy też je kochają!

PJ
15.09.2017 20:30
Kolaż/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/m_rozenek/

Kolaż/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/m_rozenek/ (Kolaż/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/www.instagram.com/m_rozenek/)

Sezon przejściowy jest idealny na sportowe obuwie! Nie może ich zabraknąć w waszych szafach. Zainspirujcie się stylizacjami Małgorzaty Rozenek i Anny Wendzikowskiej, a na pewno zachwycicie wiele osób.

Za zimno na sandałki, ale za gorąco na kozaki? To idealny sezon, kiedy świetnie sprawdzają się buty sportowe. Są wygodne i dodają dużo swobody naszym stylizacjom. Spójrzcie tylko na zestawy naszych gwiazd, które nie potrafią odmówić sobie takich butów.

Marina Łuczenko ubiera się fenomenalnie. Jej stylizacje potrafią zachwycić, a jednocześnie przykuć uwagę wielu osób. W swoim zestawie postawiła na wygodny i swobodny look. Ubrania, które ma na sobie idealnie nadadzą się na co dzień. Luźna, ciepła bluza ochroni was przed chłodnym powietrzem, a krótkie letnie spodenki czas wymienić na długie. Do tego koniecznie buty sportowe! Marina wybrała dla siebie czarne wysokie buty za kostkę. Nie każda kobieta jest fanką takich butów, ale zapewniamy, że świetnie wyglądają w takim zestawie.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/marina_official/

Również Małgorzata Rozenek lubi ubrać się w bardziej sportowy zestaw. Tak samo jak Marina, wybrała dla siebie bluzę i długie spodnie, a na wierzch założyła jesienną kurtkę. Oczywiście w kwestii obuwia wygrały białe buty sportowe, a torebkę zamieniła na plecak. Tak! plecak jest świetnym rozwiązaniem i idealnie idzie w parze z tym zestawem.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek

Trzecia stylizacja jest dużą odskocznią od dwóch poprzednich. Anna Wendzikowska idealnie pokazuje nam, jak świetnie może wyglądać delikatna, zwiewna sukienka z butami sportowymi. W tym przypadku postawiła na intensywny kolor obuwia, dzięki czemu wyglądają intrygująco i na pewno rzucają się w oczy. Do tego proponujemy żebyście wybrały dla siebie długi żakiet i małą torebkę.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska

Poniżej więcej produktów