Trzy rzeczy od 99 zł, które powinny znaleźć się w jesiennej szafie. Ślotała i Woźniak-Starak już je mają

Julita Buczek
13.09.2017 10:40
fot. Instagram/ materiały partnera

fot. Instagram/ materiały partnera (fot. Instagram/ materiały partnera)

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zaopatrzyć się w ubrania i dodatki, które uchronią nas przed deszczem. W dzisiejszym zestawieniu z pewnością odnajdziecie interesujące was elementy, które później wykorzystacie w swoich stylizacjach.

Zofia Ślotała w ponadczasowej klasyce

Jesienią świetnie sprawdzi się ponadczasowa ramoneska w czarnym kolorze. Możesz założyć ją zamiast płaszcza przeciwdeszczowego lub peleryny, dzięki czemu będziesz prezentować się modnie i elegancko. Zosia Ślotała wie o tym doskonale.

Stylistka do ramoneski dobrała jeansy i kalosze. Ten ostatni element to kolejna niezbędna rzecz w jesiennej szafie. Jeśli jeszcze nie masz tego typu obuwia, powinnaś koniecznie się w nie zaopatrzyć!

fot. WBF/ Zofia Ślotała/ kamizelka z futerka i czarna ramoneska
fot. WBF/ Zofia Ślotała/ kamizelka z futerka i czarna ramoneska

Propozycje modnych butów na jesienny deszcz

Jeśli poszukujesz odpowiedniego obuwia na deszcz, z pomocą mogą przyjść sklepy internetowe. Znajdziesz tam największy wybór kaloszy: od klasycznych modeli w czarnym kolorze po takie z krótszą cholewką a la sztyblety.

fot. materiały partnera/ propozycje kaloszy na jesień
fot. materiały partnera/ propozycje kaloszy na jesień

Płaszcz przeciwdeszczowy w modnym wydaniu

Agnieszka Woźniak-Starak świetnie odnajduje się w wielu stylach. Potrafi bezbłędnie połączyć klasyczną elegancję z casualem. Jesienią również i ona musi wybrać coś, co uchroni ją od deszczu. Świetnym elementem okazał się płaszcz przeciwdeszczowy w kolorze khaki. Świetnym uzupełnieniem tej stylizacji była wełniana czapka w jasnym kolorze.

fot. Instagram @aga_wozniak_starak/ deszczowa stylizacja gwiazdy
fot. Instagram @aga_wozniak_starak/ deszczowa stylizacja gwiazdy

Jeszcze więcej modnych ubrań na deszcz poniżej!