Idealna do pracy i na randkę. Elegancka koszula to must have w szafie! Mamy dla Was modne zestawy i niedrogie modele

Julita Buczek
18.09.2017 11:00
fot. WBF, Instagram Rusin, Olejnik

fot. WBF, Instagram Rusin, Olejnik (fot. WBF, Instagram Rusin, Olejnik)

Jeśli nie wiesz, co założyć na ważne spotkanie lub randkę, najbardziej odpowiednia może okazać się koszula. Modna już od wielu sezonów i wykorzystywana w stylizacjach gwiazd, powinna stać się również i twoim ulubionym dodatkiem!

Koszula to ponadczasowy element, który z pewnością dodaje elegancji i klasy. Założony do bardziej wyjściowej stylizacji może diametralnie zmienić jej wyraz. Poniżej znajdziecie stylizacje inspirowane tymi gwiazd i koszule w bardzo atrakcyjnych cenach!

Kinga Rusin w brązowych spodniach i koszuli z falbanami

Biała koszula z falbanami na rękawach to prawdziwy wybiegowy hit. Nie ma co się dziwić, prezenterka wygląda w niej naprawdę dobrze. Dobrane spodnie o ciekawym kolorze i sportowym kroju, świetnie uzupełniają stylizację. Jeśli nie jesteś zwolenniczką spodni, możesz śmiało włożyć spódnicę lub sukienkę na szerokie szelki.

fot. Instagram @kingarusin/ biała koszula z falbanami i brązowe spodnie
fot. Instagram @kingarusin/ biała koszula z falbanami i brązowe spodnie

Monika Olejnik w białej koszuli i kapeluszu

Monika Olejnik lubi nie tylko ekstrawaganckie buty, również jej stylizacje nie należą do zachowawczych. Lubi tworzyć i wyznaczać nowe trendy, dlatego czasem jest tak kontrowersyjna w swoich stylizacjach. Na poniższym zdjęciu zaprezentowała się w dłuższej, białej koszuli i spodniach w czarno-czerwone paski. Elementami, które uzupełniają stylizacje, są lekkie sandałki i beżowy kapelusz.

fot. WBF/ Monika Olejnik, luźna koszula i wysokie sandałki
fot. WBF/ Monika Olejnik, luźna koszula i wysokie sandałki

Julia Wieniawa w skórzanych spodniach

Julia Wieniawa jest inspiracją dla wielu młodych kobiet. Jej stylizacje są zawsze przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Widać, że młoda aktorka interesuje się obowiązującymi trendami. Dzięki temu tak dobrze komponuje swoje stroje. Koszula w paski tej jesieni powróci do codziennych stylizacji. Latem wybieraliśmy model w biało-niebieskie paseczki, teraz stawiamy na ich jesienną wersję kolorystyczną.

fot. WBF/ Julia Wieniawa, koszula w paski i skórzane spodnie
fot. WBF/ Julia Wieniawa, koszula w paski i skórzane spodnie

Jeszcze więcej modnych ubrań poniżej!

Więcej o: