Jak nosić oversize? Marina i Siwiec robią to idealnie! Mamy dla Was rady, ubrania i świetne zestawy

Julita Buczek
01.09.2017 10:05
fot. Instagram Marina, Siwiec

fot. Instagram Marina, Siwiec (fot. Instagram Marina, Siwiec)

Wiele z nas chciałaby nosić ubrana oversize, ale nie wie, z czym je łączyć. Wybraliśmy stylizacje gwiazd, które wiedzą jak to robić! Dzięki ich trikom ty również nie zaliczysz wpadki.

Oversize'owe ubrania wcale nie muszą nam się kojarzyć z wyciągniętymi elementami garderoby, wręcz przeciwnie! Wiele gwiazd świetnie komponuje swoje stylizacje i potrafi wyglądać w nich bardzo sexy. Zobaczcie, o czym musicie pamiętać decydując się na oversize.

Marina Łuczenko-Szczęsna wybiera białą sukienkę

Marina w białej, luźnej sukience prezentuje się naprawdę dobrze. Dzięki odkrytym nogom możemy podziwiać jej świetną figurę. Jeśli decydujesz się na oversize'ową, krótką sukienkę, warto abyś pamiętała o pokreśleniu nóg. Do tego celu możesz użyć samoopalacza, który nada im równomierny złocisty odcień. Cała stylizacja ładnie komponuje się z nadmorskim klimatem.

fot. Instagram @marina_official/ biała, luźna sukienka i wygodne klapki
fot. Instagram @marina_official/ biała, luźna sukienka i wygodne klapki

Natalia Siwiec w czerwonej bluzie i krótkich szortach

Natalia Siwiec słynie z eksponowania swojego ciała, czasem jednak woli wybrać oversize'ową bluzę jak na poniższym zdjęciu. Wtedy warto podkreślić zgrabne nogi. Odpowiednim elementem w tym celu okazują się czarne, postrzępione szorty. Równowaga w tego typu stylizacjach powinna być twoim priorytetem. I tak jeśli wybieramy luźną górę, powinnyśmy dobrać dopasowane spodnie, jeśli oversize'owy dół, warto wybrać dopasowaną bluzkę lub body.

fot. Instagram @nataliasiwiec.official/ czerwona bluza i krótkie szorty
fot. Instagram @nataliasiwiec.official/ czerwona bluza i krótkie szorty

Agnieszka Hyży stawia na modne sukienki w kwiaty

Agnieszka Hyży w sukience w drobne kwiaty wygląda bardzo modnie. Jeśli twoja sukienka jest dość luźna, tak jak prezenterki, warto abyś wybrała lekkie buty o fasonie wysokich sandałków na cienkiej szpilce. Wtedy twoje nogi będą prezentować się delikatnie i zgrabnie.

fot. Instagram @agnieszka_hyzy/ sukienka w kwiaty i lekki sandałki
fot. Instagram @agnieszka_hyzy/ sukienka w kwiaty i lekki sandałki

Jeszcze więcej modnych ubrań poniżej!