To najmodniejsze bluzki lata. Noszą je Ślotała, Hyży i Marina. Na wyprzedażach znaleźliśmy podobne i tańsze!

AT
25.07.2017 07:00
Marina, Agnieszka Hyży

Marina, Agnieszka Hyży (Instagram.com/agnieszka_hyzy/ Instagram.com/marina_official/)

Bluzki z odkrytymi ramionami to najgorętszy trend tego lata. Największą popularnością cieszą się modele w hiszpańskim stylu, urozmaicone ciekawymi falbanami. Zobaczcie jak noszą je celebrytki!

Zosia Ślotała na krótki wypad na polską wieś wybrała ciekawą bluzkę z falbaną, odkrywającą jedno ramię. Model w cienkie prążki pasuje do wielu stylizacji i jest jednym z najpopularniejszych trendów tego sezonu. Bluzkę z falbanami można nosić zarówno do eleganckich zestawów na specjalne okazje, jak i na co dzień - tak jak robi to Ślotała.

Zofia Ślotała w bluzce na jedno ramię
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/miss_zi

Marina Łuczenko, spędzając wakacje na greckiej wyspie, zdecydowała się na prosty i modny zestaw. Krótką, jeansową spódniczkę połączyła z koszulą o długim rękawie. Zrezygnowała jednak z klasycznego fasonu i postawiła na model urozmaicony falbaną. Całość uzupełniła małą torebką na ramię i złotym chokerem. 

Marina w koszuli z falbaną
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/marina_official

Agnieszka Hyży pojawiła się na sopockiej plaży w klasycznym, letnim zestawie. Wybrała jeansowe szorty, które znakomicie podkreślają jej zgrabne nogi, oraz błękitną bluzkę z odkrytymi ramionami świetnie współgrającą z całością. Zaopatrzyła się także w niezbędny element każdego plażowicza - modne okulary przeciwsłoneczne.

Agnieszka Hyży w bluzce z falbaną
Kolaż / Źródło: www.instagram.com/agnieszka_hyzy

Zobaczcie inne bluzki z falbanami.

Więcej o: