Magdalena Lamparska - doskonale wie, jak okiełznać odważne trendy w modzie!

BA
24.05.2017 09:00
Magdalena Lamparska - stylizacje

Magdalena Lamparska - stylizacje (WBF)

Najświeższe doniesienia informują nas, że najsłynniejsza Niania w wielkim mieście - Magdalena Lamparska jest w ciąży! Gratulujemy i zarazem podziwiamy jej doskonały styl!

Magdalenę Lamparską mamy możliwość oglądać na ekranach od kilku lat. Na początku zasłynęła rolą Marty w serialu 39 i pół. Następnie zagrała również Martę, ale tym razem recepcjonistkę z serialu Hotel 52. Oprócz ról w znanych serialach wzięła też udział w takich filmach jak Bogowie, Wkręceni 2 czy Porady Na Zdrady. Obecnie jest najpopularniejszą Nianią W Wielkim Mieście oraz odniosła niedawno wielki sukces grając w hollywoodzkiej produkcji Azyl u boku słynnej Jessiki Chastain. Najnowsze zaś informacje donoszą, że aktorka jest w ciąży! To jej pierwsze dziecko i widać, że promienieje ze szczęścia. My dziś postanowiliśmy przyjrzeć się jej stylizacjom, które zawsze są odważne, kobiece i bardzo modne. Oto trzy najlepsze zestawienia Magdaleny Lamparskiej:

Magdalena Lamparska - kombinezon w kwiaty

WBF / Magdalena Lamparska - kombinezon w kwiaty / mat. partneraWBF / Magdalena Lamparska - kombinezon w kwiaty / mat. partnera

Pierwsza stylizacja Magdy Lamparskiej zwróciła naszą uwagę ze względu na niezwykle wiosenny kombinezon w kwiaty. Aktorka zestawiła go z sandałami na obcasie w metalicznym, różowym kolorze. Do tego dobrała jeszcze małą, czarną torebkę na ramię. Całość uzupełniła delikatną, złotą bransoletką.

Magdalena Lamparska - złota spódnica

WBF / Magdalena Lamparska - złota spódnica / mat. partneraWBF / Magdalena Lamparska - złota spódnica / mat. partnera

W niemal każdym sezonie modne są złote dodatki, a także i złote ubrania. Magda zdaje się doskonale o tym wiedzieć. Jej druga stylizacja jest olśniewającą. Aktora wygląda w niej jak milion dolarów. Zdecydowała się tutaj na złotą spódnicę zestawioną z białą koszulą wykonaną z lekko transparentnego materiału. Do tego, bardzo odważnie, założyła wzorzyste czółenka oraz wzorzystą kopertówkę. Idealnym uzupełnieniem jest makijaż podkreślający kolor oczu. Strzał w dziesiątkę!

Magdalena Lamparska - różowa sukienka

WBF / Magdalena Lamparska - różowa sukienka / mat. partneraWBF / Magdalena Lamparska - różowa sukienka / mat. partnera

Róż w tym sezonie jest jednym z najmodniejszych kolorów. Jednak nie każda kobieta odważy się go założyć. Magdalena Lamparska nie boi się mocnych kolorów, dlatego w ostatniej stylizacji zdecydowała się na krótką, różową sukienkę. Zestawiła ją z ciemnoszarymi szpilkami oraz z małą, szarą kopertówką. My uzupełniliśmy jeszcze stylizację o pasującą kolorystycznie biżuterię.

Więcej o: