Margaret straciła wenę, jej ostatnie stylizacje może nosić każda nastolatka. Już nie zaskakuje? Oceńcie!

JB
19.05.2017 19:00
fot. WBF/ Margaret, materiały partnera, kolaż Avanti24

fot. WBF/ Margaret, materiały partnera, kolaż Avanti24 (fot. WBF/ Margaret, materiały partnera, kolaż Avanti24)

Margaret słynie z szalonych stylizacji, ostatnio jednak jej wizerunek nieco przygasł i możemy spotkać ubraną jak niejedna nastolatka! Oceńcie czy podoba wam się w takim wydaniu!

Małgosia Jamroży kiedyś potrafiła nas zaskoczyć swoją stylizacją. Ostatnie zdjęcia pokazują jednak, że piosenkarka straciła chyba swój znak rozpoznawczy, jakim są jej styl. Pierwsze zdjęcie, które zobaczycie poniżej jak bardzo Margaret zmieniła swój image. Kiedyś wybierała szokujące, oversizowe ubrania. Dzisiaj postanowiła na zdecydowanie bardziej dopasowane elementy.

Klasyczna sukienka w codziennym wydaniu

Sukienka w zwierzęcy print sprawdzi się, kiedy chcesz zwrócić na siebie uwagę, co za tym idzie podkreśla bardzo mocno figurę, dlatego w tym zestawie będą prezentować się lepiej znacznie szczuplejsze dziewczęta. Buty na wysokim obcasie i rajstopy kabaretki to duet idealny, który również podkreśla bardzo mocno nogi. Duże okulary przeciwsłoneczne sprawdzą się, kiedy chcesz dobrze osłonić oczy przed słońcem.

fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Róż w modnym zestawieniu na imprezę

Poniższa stylizacja pokazuje potencjał jaki drzemie w Margaret. Różowa sukienka z bardzo ciekawym wykończeniem sprawdzi się na wielką galę. Warto również zauważyć buty piosenkarki, te z niewielkim pomponem sprawdzą się idealnie, a ponieważ jest to hit sezonu, warto wkomponować je tego typu stylizacje.

fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Awangarda w wystrzałowym wydaniu

Małgosia lubi łączyć ze sobą na pozór niepasujące kolory, ta stylizacja jest tego świetnym przykładem. Sukienka w paski i obszerny bomber to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Słomkowy kapelusz i okulary zerówki to nieoczywiste dodatki, które po dłuższym przyjrzeniu się sprawiają, że całość wygląda dziewczęco i na swój sposób uroczo. Błyszczące sandały na wysokim obcasie połączone z grubą skarpetą również są dość ekstrawaganckim dodatkiem, który nie każda gwiazda miałaby odwagę założyć.

fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Margaret/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej ubrań w stylu Margaret znajdziesz poniżej!