Katarzyna Moś - w czym zobaczymy ją na Eurowizji?

JB
01.05.2017 19:00
fot. WBF/Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24

fot. WBF/Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24 (fot. WBF/Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24)

Katarzyna Moś szturmem podbiła polską scenę muzyczną, jest niezaprzeczalnym dowodem na szybki sukces. W czym będziemy mogli zobaczyć ją podczas Eurowizji? Zobaczcie jak wyglądała na przymiarkach przed tym wydarzeniem.

Kto by pomyślał, że wzięcie udziału w finale programu Must be the music da jej taką rozpoznawalność i otworzy drzwi do konkursu Eurowizji. Piosenkarka znalazła zainteresowaną nią dużą grupę odbiorców. Nie można jej nie lubić, nie dość, że świetnie śpiewa, to jej stylizacje nie zaliczyły jeszcze żadnej wpadki i dlatego dzisiaj to je bierzemy pod lupę. Dzisiaj będziecie mogli zobaczyć, co gwiazda będzie miała na sobie podczas konkursu. Podoba wam się jej wybór?

Spódnica z cekinami na koncert

Na co dzień nie musisz wybierać długiej spódnicy, jeśli wolisz te krótsze, nic nie szkodzi. I tak możesz zainspirować się stylizacją Kasi. Błyszczące cekiny świetnie wyglądają również na długości mini, latem do opalonej skóry będą prezentować się znakomicie. Botki na cienkim obcasie sprawią, że noga będzie wyglądać na szczuplejszą.

fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Długa sukienka w kwiaty czy mini?

Na co dzień piosenkarka wybiera zachowawcze stylizacje, prosta sukienka w drobne kwiatki i czarne buty za kostkę to strzał w dziesiątkę na spotkanie z koleżanką. Na konkurs Eurowizji musi stworzyć stylizację, która wyprowadzi ją trochę ze strefy komfortu. Dobrym elementem może okazać się długa sukienka w jasnoróżowe kwiaty i dobrane do niej wysokie szpilki.

fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Złota sukienka przed kolano

Piosenkarka lubi eksponować długie i zgrabne nogi, jej stylizacje świetnie to pokazują. Ostatnią kreacją w jakiej można ją spotkać była krótka sukienka. Katarzyna talię postanowiła podkreślić, zakładając pasek i optycznie wyszczuplając wcięcie w talii. Botki za kostkę na wysokiej szpilce nie są przeznaczone dla wszystkich kobiet, decydując się na taki dodatek musisz pamiętać o tym, że skraca on nogi. Jeśli jednak twoja figura przypomina tą Kasi, nie ma przeciwwskazań do tego, abyś postawiła właśnie na tego typu buty.

fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Kasia Moś/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej ubrań w stylu piosenkarki znajdziesz poniżej!