Monika Mariotti - ile ma w sobie z Włoszki? Jej stylizacje mówią wszystko!

BA
26.04.2017 07:00
Monika Mariotti (WBF, KAPiF)

Monika Mariotti (WBF, KAPiF) ((WBF, KAPiF))

Pozytywnie zakręcona, wciąż niedoceniana jako aktorka Monika Mariotti to godna uwagi artystka. Czy jej nazwisko niesienie za sobą także i inspiracje włoską modą? Sprawdzamy!

Wielu z nas z pewnością kojarzy Monikę Mariotti jednak wie o niej niewiele. Aktorka dała się poznać z drugoplanowych ról w takich serialach jak Przepis na życie, Nie rób scen oraz Druga szansa. Zagrała również w nowej polskiej komedii Porady na zdrady. Niedawno mieliśmy możliwość podziwiania jej w programie Taniec z Gwiazdami. Mimo że aktora nie grywa głównych ról, to jej postacie zawsze przykuwają uwagę swoją wyrazistością. Wielu fanów seriali, w których Mariotti wzięła udział z niecierpliwością czeka na sceny z jej bohaterką. Jedno jest więc pewne - Monika oczarowuje widzów swoim temperamentem rodem z Włoch, gdzie mieszkała przez kilka lat. Czy oprócz charakteru Włochy wpłynęły też na jej styl? Według nas tak!

 

Monika Mariotti - czarna klasyka

KAPiF / Monika Mariotti / kolaż: mat. partneraKAPiF / Monika Mariotti / kolaż: mat. partnera

Monika Mariotti uwielbia klasyczną czerń, której niekiedy nadaje niebanalnego wyglądu. W pierwszej stylizacji, która wpadła nam oko, aktora założyła czarny, elegancki kombinezon i zestawiła go z czarnymi, skórzanymi botkami. Talię przewiązała paskiem. Całość uzupełniła delikatną złotą biżuterią, która podkreśla elegancję zestawienia. Czerń w połączeniu z subtelną biżuterią to właśnie włoska klasyka.

 

Monika Mariotti - bluzka z odkrytymi ramionami

KAPiF / Monika Mariotti - bluzka carmen / kolaż: mat. partneraKAPiF / Monika Mariotti - bluzka carmen / kolaż: mat. partnera

Mało kto wie, że Monika Mariotti pasjonuje się nie tylko włoską kulturą, ale też i innymi krajami. W drugiej stylizacji widać więc swoiste połączenie włoskich i hiszpańskich wpływów. Aktorka wybrała tu bluzkę z dekoltem carmen odsłaniającą ramiona i zestawiła ją z biało-czarną, rozkloszowaną spódnicą. Aby nadać stylizacji koloru dopasowała jeszcze czółenka i kopertówkę w kolorze pomarańczowym. Całość uzupełniła za pomocą perłowych kolczyków.

 

Monika Mariotti - niebieska sukienka

WBF / Monika Mariotti / kolaż: mat. partneraWBF / Monika Mariotti / kolaż: mat. partnera

Włoszki uwielbiają podkreślać swój kruczoczarny kolor włosów, a idealny do tego jest kolor niebieski. Monika Mariotti również o tym wie, dlatego w ostatniej stylizacji ma na sobie niebieską sukienkę odkrywającą ramiona, którą połączyła z czarnymi botkami. Stylizację uzupełniła za pomocą srebrnych kolczyków oraz czarnej kopertówki ozdobionej niebanalnym, etnicznym wzorem.

Więcej ubrań w stylu Moniki Mariotti znajdziesz poniżej:

Więcej o: