Projektanci na co dzień - jak ubierają się polscy kreatorzy mody?

JB
10.04.2017 07:30
fot. WBF, kolaż Avanti24

fot. WBF, kolaż Avanti24 (fot. WBF, kolaż Avanti24)

Jeszcze projektanci czy już celebryci? Na ściankach można spotkać ich tak często jak same gwiazdy, z którymi bardzo chętnie pozują. Ich ubrania są noszone nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jak ubierają się oni sami? Dzisiaj odpowiadamy na to pytanie.

Często błysk fleszy skierowany jest w stronę gwiazd, jednak jak ubierają się projektanci, którzy projektują kreacje dla gwiazd? Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ich stylizacjom, które naprawdę są warte uwagi.

Lidia Kalita w szortach

Lidia Kalita wybrała klasyczną czerń. Bluza z ciekawym wzorem wygląda bardzo modnie i niesztampowo. Botki na wysokim obcasie sprawiają, że całość nie jest nudna, a nogi projektantki wyglądają jakby były wręcz do samego nieba. Delikatne dodatki w postaci kolczyków i zegarka to elementy, które każda z nas ma w swojej szafie i nosi na co dzień.

fot. WBF, Lidia Kalita/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Lidia Kalita/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Joanna Przetakiewcz w spódnicy

Joanna Przetakiewicz uznawana za ikonę mody, zawsze komponuje swoje stylizacje na najwyższym poziomie. Dzięki temu uzyskuje świetny efekt, który potem możemy oglądać na jej zdjęciach lub w nowych kolekcjach. Czarny zestaw nie należałby do najciekawszych, gdyby nie buty, które wybrała Joanna, te z czubkiem i na wysokim obcasie naprawdę robią wrażenie.

fot. WBF, Joanna Przetakiewicz/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Joanna Przetakiewicz/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Łukasz Jemioł w kurtce

Łukasz Jemioł bez wątpienia jest teraz na topie. Kolekcje, które projektuje noszone są przez najbardziej znane gwiazdy. Sam na ważne wydarzenia ubiera się bardzo modnie, burgundowy bomber połączony z białą koszulą to stylizacyjny hit. Spodnie w kolorze khaki i sportowe buty również odnajdują się w tym zestawieniu.

fot. WBF, Łukasz Jemioł/ materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Łukasz Jemioł/ materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej modnych ubrań w stylu projektantów znajdziesz poniżej!

Więcej o: