Młode gwiazdki podbijają ścianki! Czy ich stylizacje tak bardzo różnią się od ich mniej znanych koleżanek?

JB
24.03.2017 07:30
fot. WBF, kolaż Avanti24

fot. WBF, kolaż Avanti24 (fot. WBF, kolaż Avanti24)

Często przyglądamy się temu, co założą na siebie bardziej dojrzałe celebrytki, a dzisiaj bierzemy na tapetę styl młodych gwiazdek. Czym się różnią? Tego dowiedziecie się z artykułu!

Teraz błyski fleszy zwrócone są właśnie w ich stronę, przyciągają fotografów jak magnes, a żadna z nich nie skończyła jeszcze dwudziestu pięciu lat. Czy moda to ich dobra strona i czy ich ubrania tak bardzo różnią się od tych, które same mamy w szafie? Zobaczcie poniżej!

Jeans zawsze modny

Biała bluzka z czarną aplikacją jest bardzo casualowym elementem, dzięki temu można wykorzystać ją w różnych stylizacjach. Ponadczasowy dodatek w postaci jeansowej kurtki to dodatek, który bez wątpienia każda z nas ma w swojej szafie. Latem nosimy ją do krótkich szortów, a zimą możemy założyć pod wełniany płaszcz.

fot. WBF/ Julia Wróblewska, materiał partnera, kolaż Avanti24fot. WBF/ Julia Wróblewska, materiał partnera, kolaż Avanti24

Żółty płaszcz w stylizacji na co dzień

Olga również wybrała casualowe elementy do stworzenia swojej stylizacji. Biała bluzka i jeansy wyglądają na niej naprawdę dobrze. Żółty płaszcz wykonany z wełny dodaje całemu zestawowi elegancji. Szpilki w kolorze nude są udanym wyborem, ponieważ nie "gryzą" się z resztą i tworzą ładną całość.

fot. WBF, Olga Kalicka, materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Olga Kalicka, materiały partnera, kolaż Avanti24

Niebieska koszula z klasycznym elementami

Julia lubi podążać za aktualnymi trendami, również i tutaj nie zawiodła. Do poszarpanych jeansów w kolorze czarnym dobrała koszulę z drobne paski, która świetnie współgra z białymi, sportowymi butami. Ciekawym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest torebka w modny, wężowy print.

fot. WBF, Julia Wieniawa, materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF, Julia Wieniawa, materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej ubrań w stylu młodych gwiazdek znajdziesz poniżej!