Hit modowy! Bluzka dla "starszej pani" podbija polskie salony

JB
20.03.2017 09:30
fot. WBF// materiały partnera, kolaż Avanti24

fot. WBF// materiały partnera, kolaż Avanti24 (fot. WBF// materiały partnera, kolaż Avanti24)

Ten model był już kiedyś modny, teraz wraca do łask celebrytek i o dziwo wyglądają w nim świetnie! Czy już się domyślasz o jaką bluzkę chodzi?

Bluzka z fontaziem bo o niej mowa, głównie kojarzona jest z dojrzałymi, wręcz starszymi kobietami. Ostatnio jednak zaczęły ją nosić gwiazdy w nieco młodszym wieku, dlatego warto przyjrzeć się bliżej ich stylizacjom i zainspirować na wiosnę.

Satyna i granat

Hanna Lis może pochwalić się naprawdę świetną figurę. Długie nogi lubi podkreślać dopasowanymi spodniami i wysokimi szpilkami. Bluzka z fontaziem sprawia, że całość, nawet pomimo czerwonych sandałków wygląda bardzo elegancko. Delikatna biżuteria, którą wybrała dziennikarka sprawia, że dobrze ze sobą współgra.

fot. WBF; Hanna Lis// materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF; Hanna Lis// materiały partnera, kolaż Avanti24


Elegancja na co dzień

Aktorka Edyta Olszówka postanowiła wybrać ponadczasową, ołówkową spódnicę w której prezentuje się naprawdę dobrze. Lekka koszula z przeźroczystego materiału sprawdza się tutaj idealnie. Wysokie szpilki w odcieniach szarości można nosić nie tylko na ważne wyjścia, ale również na co dzień w połączeniu z lekką, wiosenną sukienką mogę prezentować się równie dobrze.

fot. WBF/MAREK KUDELSKI// Edyta Olszówka// materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF/MAREK KUDELSKI// Edyta Olszówka// materiały partnera, kolaż Avanti24

Styl vintage w wykonaniu Karoliny

Posiadaczki figury idealnej, tej w stylu Karoliny z Top Model, mogą wybrać szerokie spodnie, które będą lekko powiększać sylwetkę. Luźna, białą bluzka w stylu boho również tu pasuje, dlatego warto ją umieścić w takiej stylizacji. Cały look utrzymany został w klimatach vintage, co na modelce bardzo dobrze wygląda.

fot. WBF// Karolina Pisarek// materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF// Karolina Pisarek// materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej modnych bluzek z fontaziem znajdziesz poniżej!

Więcej o: