Bikini challenge trwa dalej- zobacz jak radzą sobie gwiazdy z tym wyzwaniem...

JB
13.03.2017 09:30
zdjecie główne siłownia gwiazdy moda.jpg

zdjecie główne siłownia gwiazdy moda.jpg (zdjecie główne siłownia gwiazdy moda.jpg)

Do lata już niedaleko, dlatego wszystkie gwiazdy ostro trenują, żeby móc latem bez skrępowania wskoczyć w strój kąpielowy. Zobaczcie jak i w czym ćwiczą gwiazdy!

Czy są to gwiazdy czy zwykli ludzie, każdy chce wyglądać dobrze. Dbanie o własną sylwetkę stało się modne i bardzo dobrze, ponieważ dzięki dobrym nawykom nie tylko będziemy czuć się świetnie, ale również będziemy żyli dłużej. Stylizacje jakie znajdziecie poniżej wybrały gwiazdy na swoje zajęcia na siłowni i może warto zainspirować się nimi przy tworzeniu własnych.

Violetta Kołakowska stawia na kolor

Szczupłe dziewczyny mogą pozwolić sobie na kolorowe elementy w swojej stylizacji na siłownię. Dzięki takim żywym barwom podkreślą jeszcze bardziej swoją wysportowaną sylwetkę. Viola Kołakowska wybrała właśnie taki zestaw. Celebrytka lub stylizacje w których zostanie dostrzeżona, dlatego jej stylizacje z czerwonych dywanów często bywają dość kontrowersyjne.

fot. KAPIF.pl, Violetta Kołakowska// kolaż Avanti24fot. KAPIF.pl, Violetta Kołakowska// kolaż Avanti24

Elżbieta Romanowska ćwiczy w dresie

Aktorka Ela Romanowska ma trudną do ubrania sylwetkę, dlatego panie o większych kształtach powinny raczej wybierać mniej dopasowane ubrania, dzięki temu nie będą podkreślać niechcianych fałdek. Dobrym zamiennikiem krótkiego topu może okazać się szara, obszerna bluza i założony pod nią wygodny biustonosz.

fot. WBF, Ewa Romanowska// kolaż Avanti24fot. WBF, Ela Romanowska// kolaż Avanti24

Ewa Kasprzyk na czarno

Starsze kobiety również mogę ćwiczyć i dbać o swoją sylwetkę, udowadnia to bez wątpienia Ewa Kasprzyk, która również ćwiczy do lata. Jej stylizacja to klasyka siłowni, proste leginsy i dopasowany, czarny top to zestaw idealny dla każdej z nas. Dodając sportowy zegarek będziesz wiedziała ile kalorii spaliłaś podczas swojego treningu, dlatego jest to bardzo praktyczny dodatek.

fot. WBF, Ewa Kasprzyk// kolaż Avanti24fot. WBF, Ewa Kasprzyk// kolaż Avanti24

Jeszcze więcej modnych ubrań na siłownię poniżej!

Zobacz także