Kiedyś synonim kiczu, a teraz? Noszą je m.in. Jessica Mercedes, Magda Boczarska i Monika Olejnik

KE
09.02.2017 09:15
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Kto by pomyślał jeszcze kilka miesięcy temu, że kabaretki podbiją nasze rodzime ścianki. Tymczasem noszą je już nie tylko czołowe blogerki, dziennikarki słynące z kontrowersyjnych (a raczej dyskusyjnych) stylizacji, ale także najlepiej ubrane aktorki. Na gali Bestsellry Empiku pojawiła się śmietanka towarzyska, kto królował na ścianie we wspomnianym dodatku? Zobaczcie sami i oceńcie - hit czy kit?

Magdalena Boczarska

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

Powiedzieć o Magdalenie Boczarskiej, że jest na fali, to nic nie powiedzieć. Jedna świetna rola goni kolejną, a każde jej pojawienie się na mniejszej lub większej raucie jest medialnym wydarzeniem. Aktorka słynie już nie tylko z niepodważalnego talentu, ale także ze świetnego gustu i wyczucia mody, co udowadnia za każdym pojawieniem się na ściance. Zwykle wierna klasyce, nie boi się eksperymentów, co nie zawsze kończyło się sukcesem, ale teraz - nie możemy jej niczego zarzucić. Na imprezie Empiku pojawiła się w asymetrycznej sukience z zakładanym dekoltem, do której wybrała proste dodatki - srebrną kopertówkę oraz botki. Uroku dodała jej fryzura, z kolei kabaretki sprawiły, że całość wypadła nieco zadziornie. Bez kontrowersji, ale plus za dostosowanie do sytuacji, wyczucie trendów i wierność własnemu stylowi.

Jessica Mercedes

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

 

Blogerka lubi zaskakiwać nietuzinkowymi zestawami, ale na gali Empiku o dziwo postawiła na bezpieczny zestaw balansujący na granicy casualu i elegancji. Do prostej sukienki w kropki z obniżonym stanem, Jessica wybrała sportowy bomber jacket i skórzane botki. Musimy przyznać, że kabaretki z dużym oczkiem rewelacyjnie podkreślają charakter stylizacji i sprawiają, że "zaczyna się coś dziać".

Monika Olejnik

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

Jej stylizacje wzbudzają nie mniejsze emocje, co prowadzone przez nią rozmowy z politykami. Monika Olejnik uwielbia eksperymentować z modą, nawet jeśli ma ocierać się o granice kiczu. Tym razem postawiła na garniturowy zestaw z żakietem we wzory oraz luźno zawiązanym krawatem. Kabaretki uzupełniają wyluzowany look dziennikarki - ryzyko tym razem opłaciło się, bo na tle zaproszonych gości Monika Olejnik była jedną z ciekawszych postaci wieczoru.

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: rudawygra

    Oceniono 1 raz 1

    Okazuje się, że stereotypy ulegają zmianom! I nie ma co krytykować kogoś, że założył to, a nie tamto, skoro wygląda schludnie i elegancko!
    W końcu nie idziemy z wizytą do angielskiej królowej, gdzie należy ubrać się zgodnie z etykietą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX