TAKA figura w wieku 57 lat?! Ta polska dziennikarka chyba zatrzymała czas...

KE
28.12.2016 09:15
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Legenda polskiego dziennikarstwa, niezastąpiona od ponad 30 lat prezenterka, ale także ikona stylu i dobrego smaku. Ma niemal 60 lat i niezmiennie zachwyca. Zobaczcie jak prezentowała się ostatnio Grażyna Torbicka.

Styl Grażyny Torbickiej może być śmiało naśladowany przez młodsze koleżanki po fachu, które dopiero próbują zaistnieć na polskiej scenie dziennikarskiej. Prezenterka nigdy nie była zamieszana w skandale, od lat ma tego samego męża i nie musi prowokować nagością, aby zaistnieć w mediach. Za co więc, poza profesjonalizmem oczywiście, podziwiamy Grażynę Torbicką? Klasa sama w sobie.

Zawsze na czasie

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

 

Niewiele osób wpadłoby na ten prosty, ale jak genialny pomysł. Damski garnitur nie jest w dzisiejszych czasach niczym odkrywczym, ale w wykonaniu Pani Grażyny... Idealnie dopasowany krój podkreśla jej sylwetkę, a koszula w panterkę nadaje nieco zadziorności, ale w dobrym guście. Ponadto biały zestaw garniturowy zawsze będzie wyglądał oryginalniej niż klasyczna czerń. Nawet na ściance.

Czysta elegancja

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.zdj. Kapif / mat. part. / kolaż red.

Jeśli chodzi o eleganckie sukienki, Grażyna Torbicka najczęściej stawia na klasyczną czerń. Wyróżniona przez nas stylizacja to prosta, koronkowa sukienka z delikatnymi prześwitami. Do tego eleganckie szpilki i niewielka torebka na ramię. Mała czarna to zdecydowanie jedna z kluczowych kreacji w garderobie dziennikarki.

Figura jak marzenie

Grażyna Torbicka może pozwolić sobie na wiele, bardzo wiele, jeśli chodzi o kreacje. Kiedy tylko zobaczyliśmy zdjęcia na Instagramie Violi Piekut, nie mogliśmy dać wiary, że tak aktualnie wygląda Grażyna Torbicka! Czy to efekty rygorystycznej diety, świetnych genów, czy może godziny treningów z Ewą Chodakowską? Tego nie wiemy, ale tak, zazdrościmy! A wieczorowe kreacje Grażyny Torbickiej? Nie możemy doczekać się kolejnych - za każdym razem po prostu zachwyca!

Więcej o:
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • Gość: nkwd

  Oceniono 9 razy 3

  Kobieta piekna i z klasą. Niestety coraz mniej takich DAM.

 • Gość: bebe

  Oceniono 5 razy 1

  Wielce pinkno, figure ma w miare szczupla, ale zawsze taka miekka i kluchowata, widac, ze ani jednej godziny na silowni w zyciu nie byla.

 • Gość: gośç

  Oceniono 9 razy 1

  po prostu pani Torbicka nie urodziła żadnego dziecka ma czas i pieniądze na dbanie o siebie i dobrze ale trudno ją porównać z przeciętną kobietą matką bo dopiero wtedy można się zachwycać

 • Gość: tob

  0

  Oczywiście polska zaściankowa, śliczna kobieta i wam mózgi się lasują.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX