TA celebrytka ostatnio ciągle pokazuje się w tym wzorze. Pasuje jej? Ostatnia stylizacja...Wow!

KE
21.12.2016 08:15
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Trzy razy pod rząd pojawiła się w paskach, ale za każdym razem wzbudzała zachwyt. Jak zwykle szalenie seksowna, wyzywająca, ale bywała także nieoczekiwania skromna... W której ze stylizacji w paski Natalia Siwiec wypadła najlepiej? Oceniamy.

Szerokie grono fanów Natalia Siwiec zawdzięcza przede wszystkim pokazywaniu się w sesjach zdjęciowych bez ubrań, ale trzeba jej przyznać, że sztukę ściankowych wystąpień opanowała do perfekcji. Jej stylizacje zawsze przyciągają uwagę (zarówno w dobrym, jak i złym sensie). Bacznei przyglądając się ewolucjom jej stylu, zauważyliśmy, że celebrytka ostatnio ma szczególne upodobanie do pasków. Czyżby chciała się optycznie wyszczuplić? Nie wydaje nam się, bo kto jak kto, ale Siwiec na figurę nie może narzekać. Wyprzedza trendy? To już bardziej prawdopodobne, gdyż te będą jednymi z ciekawszych i mocniejszych trendów sezonu wiosna-lato. Przyjrzyjmy się ostatnim stylizacjom Natalii z paskami w roli głównej. W której Waszym zdaniem wypadła najlepiej?

Pokaz LaMania

zdj. Kapif / mat. part. / kolaż Avanti24zdj. Kapif / mat. part.

Na pokaz marki Joany Przetakiewiecz wypada przyjść z klasą. Natalia wybrała na tą okazję połyskujący kombinezon w paski o kroju w stylu lat 70. Nie mogło obyć się bez głębokiego dekoltu i szerokich nogawek. Do tego delikatny chaos na głowie i zarzucony na ramiona płaszcz. Trzeba przyznać, że całość wygląda co najmniej interesująco i świetnie zgrywa się z urodą celebrytki. Ale czy to jej najlepszy z pasiastych looków? Poczekajcie na resztę.

Mikołajki w hotelu Brant

 

zdj. Kapif / mat. part.zdj. Kapif / mat. part.

Natalia Siwiec w grzecznej sukience? Czekamy na podstęp... Jeśli już takowe zakłada - są to zwykle pozornie niewinne pensjonarki w wersji mini. Ale tym razem sukienka jest typowo casualowa, z długim rękawem, bez dekoltu, sięgająca za kolano... Do tego modna w tym sezonie kurtka bomber z naszywkami i seksowne, lakierowane botki. Ale żeby nie było za skromnie - torebka koniecznie ze znanego domu mody. Co sądzicie o takim looku celebrytki? Nie za grzecznie jak na nią?

Pokaz Roberta Kupisza

zdj. Kapif / mat. partzdj. Kapif / mat. part

Elegancko i seksownie w jednym? Tak, to mogło się udać. Naszym zdaniem to najbardziej interesująca stylizacja Natalii. Z jednej strony odsłania umięśniony brzuch, wygląda seksownie i uwodzicielsko - z drugiej to dosyć nietypowe, ale i zarazem eleganckie zestawienie. Połączenie pasów i kratki wypada świetnie, kombinacja z żakietem i rozpiętą koszulą to odrobina awangardowego luzu - dla nas zdecydowanie ta stylizacja wygrywa dzisiejsze zestawienie.

Który z zestawów w paski w wydaniu Natalii Siwiec jest Waszym zdaniem najlepszy? Czy w ogóle jej pasują? Oceniamy!

Więcej o: