Gwiazdy na święta - pamiętacie te stylizacje?

22.12.2016 08:30
Gwiazdy na święta: Lewandowska, Szulim, Doda

Gwiazdy na święta: Lewandowska, Szulim, Doda (Źródło: instagram.com / Kolaż Avanti24)

Im bliżej świąt, tym bardziej gwiazdy lubią chwalić się na Instagramie pieczeniem pierników i ubieraniem choinki. Kulminacją świątecznych zdjęć jest fotka w dniu Wigilii przy wystrojonym drzewku i z górą prezentów. Przypominamy jak nasze gwiazdy wyglądały rok temu. Dużo się zmieniło?

Anna Lewandowska

 

Gwiazdy w świętaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Dla Lewandowskich to będą ostatnie święta we dwoje. Żona Roberta jest już w piątym miesiącu ciąży, a więc niedługo rodzina się powiększy. Poprzednią Wigilię para spędzała w posiadłości na Mazurach i prawdopodobnie w tym roku będzie podobnie. Na specjalne okazje Anna Lewandowska najczęściej wybiera krótkie i obcisłe kreacje podkreślające jej perfekcyjnie wytrenowane ciało. Tak też było w poprzednie święta, kiedy sportsmenka wystąpiła w białej minisukience o formie etui. Kreacja miała świąteczny motyw na ramieniu, a dopełniały ją otwarte sandały na obcasie. Ciekawe, czy w tym roku również wybierze obcisłą sukienkę i podkreśli brzuszek?

 

Doda

 

Gwiazdy na świętaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Dorota Rabczewska poprzednią Wigilię spędziła w Nowym Jorku, ale największe emocje wzbudziło nie miejsce, ale towarzystwo ze świątecznej fotki! Piosenkarka napisała wtedy "w te święta wyjątkowo nie będzie zdjęcia pod choinką. Jest za to zdjęcia z choinką pod Marcinem Gortatem". Wpis wywołał falę plotek na temat ich domniemanego romansu, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Minął rok a Doda wciąż sama. Ciekawe z kim pojawi się na świątecznym zdjęciu w tym roku? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, za to możemy się założyć, że zgodnie z tradycją zaserwuje nam wyjątkowo kusą kreację.

Agnieszka Woźniak-Starak

 

Gwiazdy w świętaKolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Dla Agnieszki Woźniak-Starak będą to pierwsze święta z nowym mężem. W zeszłym roku, jeszcze jako Szulim, prezenterka spędziła ten wyjątkowy czas w...górach! Szulim pochwaliła się zdjęciem z trasy spacerowej w sportowym ubraniu i podkreśliła, że to "najzdrowsze święta w jej życiu". Być może i tym razem para postanowi wyjechać na własną rękę zamiast trudzić się w kuchni nad gotowaniem dwunastu potraw.

Więcej o: