Rafał Maślak w kampani...sukienek! Jak wypadł?

06.12.2016 08:04
Rafał Maślak w kampanii Sugarfree

Rafał Maślak w kampanii Sugarfree (Źródło: Sugarfree / Kolaż Avanti24)

Kariera Rafała Maślaka nie słabnie, wręcz przeciwnie - były Mister Polski angażowany jest do co raz większej liczby wydarzeń i kampanii reklamowych, także produktów dedykowanych kobietom! Kilka dni temu premierę miała zimowa kolekcja marki Sugarfree zajmującej się przede wszystkim sukienkami. Bohaterem sesji jest Rafał, a towarzyszy mu piękna Sandra Kubicka!

 

Rafał Maślak w kampanii SugarfeeŹródło: Sugarfree

Rafał Maślak po raz kolejny udowadnia, że dobry jest zawsze i do wszystkiego. Świetnie sprawdził się w roli mistera, modela, manicurzysty, a teraz promuje najnowszą kolekcję...sukienek! Co prawda w sesji zdjęciowej towarzyszy mu koleżanka po fachu Sandra Kubicka i to ona ma na sobie wspomniane sukienki, ale jesteśmy pewne, że Maślak dałby radę również w pojedynkę.

Rafał Maślak w kampanii SugafreeŹródło: Sugarfree

Zdjęcia utrzymane są w typowo zimowo-sylwestrowym klimacie, podkreślając głównie okolicznościowy aspekt najbliższych miesięcy. Rafał Maślak występuje w roli eleganckiego partnera, który potrafi cieszyć się rodzinnym charakterem Świąt, ale też godnie towarzyszyć dziewczynie podczas zabawy sylwestrowej, studniówki, czy jakiekolwiek imprezy podczas karnawału. Na poszczególnych zdjęciach, Sandra Kubicka przeobraża się z grzecznej dziewczynki w subtelną kobietę, czy królową nocy, a pomagają jej w tym oczywiście odpowiednio dobrane sukienki i wizaż. Mimo, że na pierwszym planie znajduje się piękna modelka, to jednak Maślak jest tym, który skutecznie przyciąga uwagę inspirując fanki do marzeń o księciu z bajki.

Rafał Maślak w kampanii SugarfreeŹródło: Sugarfree

To nie pierwszy raz, gdy wspominamy o marce Sugarfree w kontekście gwiazd. W ubraniach z tą polską metką pojawiała się Edyta Herbuś, Sara Boruc, Kasia Tusk, Anna Wendzikowska, Paulina Sykut czy Klaudia Halejcio, a czerwona sukienka, którą miała na sobie Anna Lewandowska podczas randki z Robertem to chyba najbardziej rozpoznawalny produkt marki!