Róże Gali: na ściance byłoby nudno, gdyby nie pojawiły się ONE...

KE
22.11.2016 08:30
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

Nie byłyby sobą, gdyby nie pokazały więcej niż reszta. Znane salonowe lwy, jedna debiutantka, ale chwila - to ONA zrobiła prawdziwie olśniewające wrażenie!

Doda

zdj. Kapifzdj. Kapif

Ta Pani nigdy nie zawodzi. Doda powracając na salony nie przestaje szokować zarówno swoimi wypowiedziami, jak i stylizacjami. Ale trzeba przyznać, że ostatnio coraz bardziej zmierza w stronę elegancji, chociaż nie pozbawionej seksapilu. Na imprezę rozdania Róż Gali piosenkarka wybrała długą, brokatową suknię z wysokim rozcięciem, asymetrycznym dekoltem i bez jednego rękawa. Była niezwykle dopasowana i co miało zostać podkreślone - zostało. Tym razem trzeba przyznać, że Doda uniknęła modowego przegięcia  kwestii kiczu i wypadła na tle nudnych koleżanek o dziwo nad wyraz ciekawie.

Kasia Sowińska

zdj. Kapifzdj. Kapif

 

 

To zdecydowanie jedna z odważniejszych kreacji wieczoru, a na pewno bardziej problematycznych. Po chwilowej szarpaninie z kreacją Kasia Sowińska zaprezentowała się wręcz zjawiskowo. Wystąpiła w długiej sukni z seksownymi prześwitami, które jednak nie zdradziły za wiele. Całość wypadła niezwykle efektownie, kobieco i z pazurem. Brawo za odwagę, bo ta na pewno się opłaciła.

Izabella Krzan

zdj. Kapifzdj. Kapif

 

To nasz salonowy świeżak, który robi zadziwiająco dobre wrażenie. Zawsze elegancka, uśmiechnięta, tryskająca energią i nie-przestrojona nowo wybrana Miss Polonia. Trzeba przyznać, że Paulinie Krupińskiej rośnie silna konkurencja. Izabella Krzan na Różach Gali pojawiła się w prostej sukni w cielistym odcieniu, która pięknie podkreślała jej figurę i zgrabne nogi (a przynajmniej jedną). Do tego elegancki, futrzany szal i efekt gotowy! Czy nowa Miss długo utrzyma się na salonach i wygryzie starszą koleżankę? Będziemy to obserwować z zaciekawieniem.

Marina Łuczenko-Szczęsna

zdj. Kapifzdj. Kapif

 

Od kiedy powróciła na salony po dłuższej przerwie, Marina Łuczenko-Szczęsna nie przestaje zachwycać stylizacjami. I to ona wygrała wczorajsze wyjście. Wybrała wieczorową kreację (nawet nie chcemy znać ceny) w kolorze granatu, obszytą delikatnym materiałem z modnymi w tym sezonie haftowanymi wstawkami. Wyglądała niezwykle dziewczęco, oryginalnie, a przy tym elegancko. Zdecydowanie wyróżniała się na tle branżowych koleżanek brakiem odsłoniętego biustu i innych części ciała, a mimo wszystko w stosunkowo skromnej kreacji, ta ścianka należała do niej!

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Gość: gość

    Oceniono 1 raz 1

    Uwaga na naciągaczkę reklamującą pod artykułami nieskuteczne a może nawet szkodliwe środki odchudzające - nie dajcie się nabrać na chłam reklamowany spamem, skuteczne leki mają uczciwą reklamę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX