Modna czy śmieszna? Horodyńska pokazała się w TAKIM płaszczu. Podobne noszą inne gwiazdy...Która najlepiej?

24.11.2016 08:30
Joanna Horodyńska, Karolina Szostak i Edyta Herbuś w futrzanym płaszczu

Joanna Horodyńska, Karolina Szostak i Edyta Herbuś w futrzanym płaszczu (KAPiF / Kolaż Avanti24)

Przyzwyczailiśmy się już do dziwacznych stylizacji Joanny Horodyńskiej, ale tym płaszczem ponownie udało jej się nas zaskoczyć! Horodyńska uznająca się za ekspertkę w dziedzinie mody wystąpiła na jednej z ostatnich imprez w wielkim sztucznym futrze w kolorze cukierkowego różu. Prawdopodobnie cel zwrócenia na siebie uwagi został osiągnięty, ale co najlepsze, podobne modele noszą Karolina Szostak i Edyta Herbuś. Która z nich wygląda najlepiej?

 

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska w sztucznym futrzeKAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Styl Joanny Horodyńskiej jest jak dom strachów. Nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać! Czasami okazuje się, że wbrew oczekiwaniom wcale nie było tak źle, a czasami wręcz łapiemy się za serce. Szczególnie, że była modelka i prezenterka telewizyjna uznawana jest za ekspertkę w dziedzinie mody, a sama często krytykowana jest za dziwaczne zestawienia. Na jednej z ostatnich imprez Horodyńska wystąpiła w wielkim, sztucznym futrze i wszystko byłoby świetnie, gdyby nie jego... kolor! Cukierkowy róż sprawił, że stylistka wyglądała jak syberyjska lalka Barbie, a efekt pogorszyła sukienka w stylu "bon ton" upodabniająca ją do pokojówki z brazylijskiej telenoweli. Niczemu nie pomogła droga torebka od Gucci ani całkiem fajne buty.

 

Edyta Herbuś

Futrzane płaszczeŹródło: KAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Edyta Herbuś mimo panujących chłodów zdecydowała się założyć wyjątkowo kusą sukienkę przypominającą seksowną koszulę nocną. Jedynym konkretnym okryciem w tej stylizacji było sztuczne futro w bardzo ciekawej kolorystyce. Aby odpowiednio zaprezentować kreację spod spodu, celebrytka przez większość czasu trzymała płaszcz na jednym ramieniu. Chyba jednak wolałybyśmy, aby całkowicie się nim zakryła, szczególnie, że była to jedyna rzecz w jej stroju, która wpadła nam w oko.

 

Karolina Szostak

Karolina Szostak w futrzanym płaszczuKAPiF / Kolaż Avanti24 / Materiały partnerów

 

Karolina Szostak ostatnio może pochwalić się wyjątkowo udanymi stylizacjami. W tym wypadku mamy jednak nieco mieszane uczucia. Mimo, że gwiazda bardzo schudła i na żywo wygląda niewiarygodnie atrakcyjnie, to na fotografiach z ostatniej imprezy szerokie futro nieco ją pogrubiło. Wielki plus dajemy jednak za kolor płaszcza. Musztardowy to najmodniejszy odcień tego sezonu!

Więcej futrzanych płaszczy na jesień i zimę znajdziesz tutaj: