Hanna Lis jest fanką tej kurtki. BARDZO podobną nosi... Kinga Rusin!

08.11.2016 08:30
Hanna Lis i Kinga Rusin w ramonesce

Hanna Lis i Kinga Rusin w ramonesce (KAPiF / Kolaż Avanti24)

Kto by pomyślał, że Hanna Lis i Kinga Rusin będą miały jeszcze kiedykolwiek coś ze sobą wspólnego? A jednak! Okazuje się, że obie żony Lisa, i obecna i poprzednia, mają podobne gusta modowe. Hanna Lis, tak jak jej była przyjaciółka, uwielbia czarne ramoneski. Ten uniwersalny model kurtki pojawia się zarówno w stylizacjach na co dzień, jak i wyjściowych kreacjach na ściankę!

 

Hanna Lis

Hanna Lis - ramoneskaKAPiF / Kolaż Avanti24 / materiały partnerów

 

Hanna Lis cieszy się ostatnio dużą popularnością. Wszystko za sprawą flagowego programu TVN - "Azja Express". Psiapsiółka Łukasza Jemioła budziła w programie mieszane uczucia. Jednym podobało się jej zacięcie, inni nazywali ją snobką. Aktualna żona Lisa podczas gonitwy po Azji prezentowała się w tym co najbardziej praktyczne. A co lubi nosić na co dzień? Ostatnio często pokazuje się w czarnej ramonesce. Miała ją na dwóch imprezach, które odbywały się w niewielkim odstępie czasu. Czyżby program nauczył ją oszczędnego życia?

Hanna Lis w ramonesceKAPiF / Kolaż Avanti24 / materiały partnerów

 

Raczej nie, choć dziennikarka z pewnością przywiozła z podróży wiele modowych inspiracji. Na prezentacji ramówki TVN-u pojawiła się w długiej, luźnej sukience z charakterystycznym wzorem z Dalekiego Wschodu. Połączyła ją z dużymi, ozdobnymi kolczykami niczym z azjatyckiego targu oraz skórzaną torebką w formie worka. Na nadgarstku pojawiła się złota bransoleta, a na palcach liczne pierścienie. Miejskiego charakteru całej stylizacji dodała ulubiona kurtka Hanny Lis, czyli czarna ramoneska.

 

Kinga Rusin

Kinga Rusin w ramonesceKAPiF / Kolaż Avanti24 / materiały partnerów

 

Kinga Rusin również jest fanką czarnych ramonesek, podobnie jak innych młodzieżowych elementów garderoby. Odkąd dziennikarka rozstała się z mężem, wyjątkowo dba o swój młody i atrakcyjny wygląd. Furorę zrobiło jej zdjęcie z Chodakowską, na którym pochwaliła się tak płaskim brzuchem, że figury zazdrościły jej nawet nastolatki. Jednak nawet gdy nosi taką samą kurtkę jak Hanna Lis i obie starają się zapomnieć o mijających latach, Kinga wygląda dużo bardziej elegancko. W połączeniu z szykownymi spodniami w kant odpowiednimi dla jej wieku, czarna ramoneska Kingi wygrywa ze zbyt odmłodzoną kreacją Hani. Mimo to, nie mamy wątpliwości, że skórzana kurtka to bardzo uniwersalny model, a więcej jej wersji znajdziesz tutaj:

Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • do_podziwu

    Oceniono 1 raz 1

    "Hanna Lis jest fanką tej kurtki. BARDZO podobną nosi... Kinga Rusin!" - e..tam ,kurtki Hanka jest fanka Lisa podobnie jak kiedys ...Kinga-:))

  • Gość: xe

    Oceniono 2 razy 0

    50% kobiet nosi takie i podobne skórzane, czarne kurtki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX