Najlepsze kreacje Pauliny Sykut-Jeżyna z TzG

KE
07.11.2016 08:15
zdj. Kapif

zdj. Kapif (zdj. Kapif)

To ona była prawdziwą gwiazdą ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej suknie wzbudzały równe emocje, co decyzje jury. Po zakończonej edycji show wybieramy najlepsze kreacje Pauliny Sykut-Jeżyna.

Dziennikarka nie bawiła się w obszerne tuniki czy maskujące ciążową sylwetkę ubrania. Dumnie podkreślała swoje kształty i w dalszym ciągu - piękną sylwetkę. Spośród wszystkich wieczorowych kreacji, w jakich wystąpiła podczas ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami wybraliśmy 3 najlepsze. A nie było łatwo, gdyż zachwycała nas za każdym razem.

zdj. Kapifzdj. Kapif

Pierwsza z wybranych przez nas sukni wieczorowych Pauliny to prześwity i koronki, które nie mają nic wspólnego z wyzywającym strojem. Beżowa sukienka została spowita przezroczystym, czarnym materiałem dając niesamowicie elegancki efekt. Brak dekoltu, koronkowy półgolf, krótki rękaw i długość mogłyby sprawić wrażenie bardzo zachowawczej stylizacji, jednak Paulina wyglądała jakby to ona była jedyną gwiazdą tego wieczoru. I chyba tak było - suknia jak z czerwonego dywanu!

zdj. Kapifzdj. Kapif

 

A teraz coś w mocniejszym kolorze, chociaż dalej w ramach wieczorowej klasyki. Dl odmiany - czerwona suknia, prosty krój idealnie pasujący do ciążowej sylwetki zachwycił wszystkich. Paulina zawsze stawia na elegancki umiar w kwestii doboru biżuterii i tym razem trafiła idealnie. Do głębokiego dekoltu wybrała choker ze zwisającym sznurem, który idealnie skomponował się z całością.

zdj. Kapifzdj. Kapif

Na sam koniec niezwykle efektowna stylizacja. Prezenterka lubi zaskakiwać i chyba przekonała wszystkich, że ubrania dla kobiet w ciąży wcale nie muszą być im dedykowane. Paulina po raz kolejny wybrała suknię z imponującym dekoltem, dopasowaną górą i luźnym dołem, który swobodnie opada na coraz większy brzuch. A kiedy tylko obróciła się dokoła... Wow! Nie mamy wątpliwości, kto jest królową ciążowych kreacji w polskim show-biznesie!

Która z wieczorowych sukni Pauliny wypadła Waszym zdaniem najlepiej?