Jak one to robią - schudły i teraz są prawdziwymi seksbombami!

KE
03.11.2016 08:15
zdj. KAPiF

zdj. KAPiF (zdj. KAPiF)

Jeszcze kilka lat temu nieszczególnie zwracały naszą uwagę na salonach. A dziś? Kilka kilogramów mniej i królują na ściankach!

Magdalena Lamparska

zdj. KAPiFzdj. KAPiF

 

 

Nikt już nie pamięta pulchnej, sympatycznej pokojówki z "Hotelu 52". Magdalena Lamparska z każdą kolejną produkcją filmową czy telewizyjną przechodzi kolejne przemiany, ale trzeba przyznać, że najlepiej wyszła na zgubieniu kilku zbędnych kilogramów. Teraz pojawiając się na ściankach skupia na sobie uwagę paparazzich. Z każdym razem jest coraz odważniej, tym bardziej, że aktorka ma naprawdę kobiece kształty.

Karolina Szostak

zdj. KAPiFzdj. KAPiF

 

A skoro już przy kobiecych kształtach jesteśmy... Karolina Szostak zasłynęła jako prezenterka telewizyjna z bardzo, ale to bardzo obfitym biustem, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. Po przejściu na dietę, na szczęście dla fanów dziennikarki, wizytówka została na miejscu, ale za to reszta figury - do pozazdroszczenia! Szostak zaczęła ubierać się bardziej elegancko, nosić dopasowane do swojej figury kreacje, bez wulgarnych długości czy nadmiernej golizny. Taki styl zdecydowanie bardziej do niej pasuje.

Agnieszka Chylińska

zdj. KAPiFzdj. KAPiF

 

Chyba zapowiada się, że czasy seksbomby Agnieszka Chylińska ma już za sobą i powraca do stylu chłopczycy. Ale my nie zapominamy - to jej metamorfozy wzbudzają najwięcej zachwytów i kontrowersji. Przy okazji wydania kolejnej płyty piosenkarka postanowiła powrócić do korzeni, choć jej waga poszła w zupełnie inną stronę niż ta z początku kariery. O ile myśleliście, że Agnieszka Chylińska już szczuplejsza być nie może - ona tymczasem zamieniła seksowne sukienki, dopasowane jeansy i dekolty na luźne spodnie, skórzaną kurtkę i sportowe buty. Co o tym sądzimy? Czekamy na kolejny powrót Agnieszki sprzed kilku sezonów.

Więcej o: