Olga Kalicka - sprawdzamy jej styl poza kamerami

BA
02.11.2016 08:30
Olga Kalicka stylizacje

Olga Kalicka stylizacje (Olga Kalicka stylizacje)

Czy również kibicujecie Oldze Kalickiej w Tańcu z Gwiazdami? Młoda, utalentowana i piękna. Dziś sprawdzamy, jak ubiera się poza kamerami.

Olga Kalicka to 23-letnia aktorka, którą większość widzów zna najbardziej z roli Magdy w serialu Rodzinka.pl. To właśnie ta rola sprawiła, że jej popularność stale rośnie. Oprócz tego Olga zagrała też w filmie Księstwo Andrzeja Barańskiego. Pojawia się również gościnnie w innych serialach oraz gra w teatrze. Obecnie możemy podziwiać jej zmagania w tanecznym programie Polsatu - Taniec z Gwiazdami, gdzie razem z Rafałem Maserakiem znalazła się w finale i już w niedługo zawalczy o Kryształową Kulę. Dziś sprawdzamy, jak Olga ubiera się poza planem.

 

Olga Kalicka w sukience koktajlowej

Olga Kalicka w czerwonej sukience / fot. www.facebook.com/olga.kalicka.officialOlga Kalicka w czerwonej sukience / fot. www.facebook.com/olga.kalicka.official

Trzeba przyznać, że Olga doskonale zna atuty swojej figury oraz wie, co w modzie piszczy. Podczas oficjalnych wyjść zawsze wygląda świetnie. Naszą uwagę zwróciła stylizacja z czerwoną, koktajlową sukienką, w której wygląda zjawiskowo. Do tego wybrała beżowe czółenka, czerwoną pikowaną kopertówkę oraz złotą biżuterię.

 

Biała sukienka i kurka jeansowa

Olga Kalicka w jeansowej kurtce / fot. https://www.facebook.com/olga.kalicka.official/photos/Olga Kalicka w jeansowej kurtce / fot. https://www.facebook.com/olga.kalicka.official/photos/

Olga jest także miłośniczką jeansu w każdej postaci. Chętnie zakłada koszule jeansowe oraz kurtki i zręcznie łączy je z wieloma ciekawymi elementami garderoby. W tym zestawieniu wybrała białą, koronkową sukienkę, jeansową kurtkę i połączyła je ze sportowymi butami w kolorze fioletowym. Do tego dopasowała też beżową torebkę.

 

Szorty i kardigan

Olga Kalicka szorty / fot. www.facebook.com/olga.kalicka.officialOlga Kalicka szorty / fot. www.facebook.com/olga.kalicka.official

Ostatnia stylizacja, która zwróciła naszą uwagę to bardzo stylowe połączenie czarnych szortów z wzorzystym długim kardiganem. Do tego Olga wybrała też białą bluzkę z żabotem oraz brązowe botki peep toe odsłaniające palce. Szorty świetnie wydłużają jej nogi! Całe zestawienie jest idealne zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne wyjścia.