Znane nazwisko przepustką do sławy? Te dzieciaki ciągnie na wybieg!

KE
10.10.2016 09:15
instagram: Iga Lis, Leon Myszkowski, mat.pras. Reserved

instagram: Iga Lis, Leon Myszkowski, mat.pras. Reserved (instagram: Iga Lis, Leon Myszkowski, mat.pras. Reserved)

Przestają być dziećmi sławnych rodziców w bardzo młodym wieku, ambitnie pracując na własne konto. Wybierają niełatwą drogę show-biznesu, ale czy znaleźliby się na niej bez dobrego nazwiska? Zobaczcie, które z dzieci polskich celebrytów próbowało swoich sił na wybiegu.

Świat modelingu staje się coraz bardziej popularny, a swoje 5 minut próbuje wykorzystać każdy, komu uda się wejść w jego progi. Dzieciom znanych ludzi jest w tej kwestii znacznie łatwiej, gdyż marki coraz chętniej zabiegają o współpracę z młodą latoroślą celebrytów. Dzieciaki zaprawione w świecie social media, coraz bardziej zdając sobie sprawę z tego, jakimi drzwiami do kariery mogą być zdjęcia na Instagramie, chętnie korzystają z popularności rodziców. Kto do tej pory wykorzystał chwile w świetle jupiterów? Te nazwiska już na pewno znacie.

Iga Lis

Pokaz Łukasza Jemioła (East News), kampania La ManiaPokaz Łukasza Jemioła (East News), kampania La Mania


 

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa ma prawdziwe zadatki na modelkę. Zadebiutowała dwa lata temu na pokazie Łukasza Jemioła, wywołując tym samym fale zachwytów nad swoją urodą. Idąc za ciosem pojawiła się również na wybiegu prezentując kolekcje MMC Studio oraz kreacje duetu Paprocki&Brzozowski. Lekkie kontrowersje pojawiły się podczas kampanii z udziałem Igi dla La Manii, jednak nie przeszkodziło to w dalszej karierze modelki. Iga podpisała kontrakt z Model Plus, a jej konto pojawiło się na portalu Models.com.

Oliwia Bieniuk

 

mat. pras. Reservedmat. pras. Reserved

 

14-letnia córka zmarłej przed dwoma laty Ani Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka zadebiutowała ostatnio w jako twarz marki Reserved. Niestety słabe zagranie marketingowe brandu - premiera kampanii z udziłem Oliwii w 2. rocznicę śmierci mamy - nie spotkało się z aprobatą środowiska. Na szczęście w obronie pretendującej modelki pojawiło się wiele głosów z towarzystwa. Pomijając ten przykry fakt musimy przyznać, że Oliwia zebrała najlepsze cechy od obojga rodziców i z niecierpliwością czekamy, jak rozwinie się jej kariera.

Leon Myszkowski

Pokaz Puma (AKPA), instagram.com/leon_myszkovskyPokaz Puma (AKPA), instagram.com/leon_myszkovsky


 

Ten młody dżentelmen ewidentnie ma parcie na szkło. Na dobrą sprawę jako model pojawił się tylko raz na pokazie Pumy, jednak doskonale wyczuł moment na start w show-biznesie. Kariera modela była krótka, jednak nie zawrotna, ale syna Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego jeszcze nie raz zobaczyliśmy na ściance czy w w telewizji śniadaniowej czy to w towarzystwie znanej mamy lub cioci. Jakiś czas temu Leon założył kulinarnego vloga, a w krótkim czasie opublikował książkę z przepisami. Kiedy kariera zwalniała, przedsiębiorczy młodzieniec zyskiwał sławę dzięki kontrowersyjnym wpisom w social mediach, co niekoniecznie spotykało się z aprobatą znanej mamy. Co dalej z karierą kolejnego polskiego Justina Bibera? Fanki już są, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

Myślicie, że udałoby im się wybić bez znanych rodziców? Kogo Waszym zdaniem zabrakło w tym składzie?