Na co dzień ćwiczą i motywują Polki, a poza siłownią... Wow! Polskie trenerki po godzinach

KE
09.09.2016 08:00
polskie trenerki fitness

polskie trenerki fitness (polskie trenerki fitness)

Nie tylko Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska. Zobacz jak wyglądają, kiedy ściągną sportowe ubrania. Nie do poznania! Ale ONA zaskoczyła nas najbardziej...

Ewa Chodakowska

instagram.com/chodakowskaewainstagram.com/chodakowskaewa

Polska fit guru ostatnio woli sukienki w stylu boho, od niebezpiecznie kusych i obcisłych modeli. Zarówno na oficjalnych galach, jak i na bajeczne plaże Ewa Chodakowska wybiera luźne, zwiewne sukienki z seksownymi rozporkami. Jak nie patrzeć - figurą nie musi się chwalić, czy ktoś w naszym kraju jeszcze nie wie jak wygląda? Nam Ewa w wersji boho dodaje równie dużo motywacji.

Anna Lewandowska

instagram.com/annalewandowskahpbainstagram.com/annalewandowskahpba

Z kolei Anna Lewandowska jeszcze nie doszła do etapu, w którym miałaby schować nogi i tą decyzję również szanujemy i wcale się jej nie dziwimy. Ania stawia na podkreśloną talię, luźne fasony i długość mini. W końcu tytuł WAGs zobowiązuje. Chociaż jej musimy przyznać, że nie świeci dekoltem, jak koleżanki z loży VIP. Konkurencja nie śpi!

Sylwia Szostak

instagram.com/sylviafitnessinstagram.com/sylviafitness

Sylwia nawet poza salą treningową nie rozstaje się ze stylowymi butami sportowymi. Nosi je do casualowych zestawów jeansy + bluza, dziewczęcych sukienek czy szortów. Owszem, lui pokazać to i owo za pomocą krótkich fasonów czy crop topów, ale wszystko  granicach dobrego smaku. Ta dziewczyna stylowy luz ma we krwi, bo na pewno nie w mięśniach...

Kasia Bigos

instagram.com/kasia_bigos_trenerkainstagram.com/kasia_bigos_trenerka

Nie możemy oderwać wzroku od Kasi śmiało wijącej się na treningu pole dance, ale kiedy już opuści siłownię... Wow! Nie często można ją zobaczyć of duty, ale kiedy już pochwali się swoim outfitem, są to zazwyczaj bardzo klasyczne, eleganckie zestawy typu mała czarna i szpilki, kombinezon z odkrytymi plecami czy szara dresówka w wersji długa spódnica i prosta bluzka. Czyż nie jest to sprytny sposób na wyróżnienie na tle koleżanek?

Anna Skura

instagram.com/whatannawearsinstagram.com/whatannawears

Jak na blogerkę przystało, Ania uwielbia eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Na swoim blogu zajmuje się nie tylko tematyką fitness, ale również modą oraz podróżami (czego jej chyba najbardziej zazdrościmy). Dlatego obok sukienek Balmain, w jej szafie wiszą zarówno polscy projektanci, jak również zwiewne sukienki i tuniki w stylu boho, inspirowane miejscem, w którym akurat się znajduje.

Więcej o:
Zobacz także