Artur Boruc nie wszedł na boisko. Jego żona skorzystała na Euro. Nie tak jak myślicie. Zdjęcie z samolotu wszystko wyjaśnia

Sara Boruc już tęskni za Euro. Podczas Mistrzostw Europy żona Artura Boruca nawiązała wiele przyjaźni.

Euro 2016 będzie już na zawsze budzić same fantastyczne skojarzenia. Okazało się, że mamy niesamowicie zdolnych piłkarzy, Polacy odzyskali wiarę w Biało-Czerwonych, no i objawiło nam się wiele piłkarskich talentów. Jednak na Mistrzostwach Europy skorzystały także i WAGs. Nie chodzi jednak wcale o ewentualne korzyści materialne.

A nawet jeśli wiele z nich zyskało większą rozpoznawalność, to Sara Boruc zwraca uwagę na inny aspekt. Panie miały okazję się lepiej poznać i już nawiązały przyjaźnie, o czym wspomina przy okazji publikacji zdjęcia z samolotu z Francji do Polski.

Duma. Cudowny czas, fenomenalna drużyna!! Tyle niezapomnianych przeżyć,emocji i przyjaźni (już tęsknię dziewczyny) ... A teraz zabieramy naszych mężów do domu - podpisała zdjęcie.

Sądząc z Instagrama Sary Boruc ta w trakcie Euro 2016 zacieśniła stosunki z Anną Lewandowską, Anną Peszko, Mariną Łuczenko-Szczęsną i Dominiką Grosicką. Pielęgnowanie przyjaźni będzie najłatwiejsze za pewne z Mariną, mężowie obu pań grają bowiem w lidze angielskiej (Boruc w Arsenalu, Szczęsny w Bournemouth). W przypadku Grosickiej czy Lewandowskiej wypad na kawę wiązałby się z wyprawą do innego państwa.

ZI