Tej WAG na pewno nie znacie. ŻADNA nie zamieszcza tak odważnych zdjęć z chłopakiem jak partnerka Piotra Zielińskiego

O polskich WAGs wiecie już wszystko? O dziewczynie Piotra Zielińskiego na pewno nie słyszeliście. Tak odważnych zdjęć ze swoim partnerem nie pokazuje żadna inna WAG.
Tej WAG na pewno nie znacie. ŻADNA nie zamieszcza tak odważnych zdjęć jak partnerka Zielińskiego O polskich WAGs wiecie już wszystko? O dziewczynie Piotra Zielińskiego na pewno nie słyszeliście. Tak odważnych zdjęć ze swoim partnerem nie pokazuje żadna inna WAG. Piotr Zieliński podczas Euro 2016 zagrał w meczu przeciwko Ukrainie. Dopingowała go jego dziewczyna Laura Słowiak. 23-letnia modelka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Nie jej profilu nie brakuje również zdjęć z partnerem. Nie są to jednak zachowawcze, grzeczne ujęcia pary trzymającej się za ręce, jak to jest w przypadku większości WAGs. Słowiak nie ma oporów przed pokazywaniem zdjęć w odważnych pozach na wannie czy w łóżku. Jak na tle pozostałych WAGs wypada Słowiak?

Piotr Zieliński podczas Euro 2016 zagrał w meczu przeciwko Ukrainie. Dopingowała go jego dziewczyna Laura Słowiak. 23-letnia modelka może pochwalić się niezwykłą urodą, którą chętnie eksponuje na Instagramie. Nie jej profilu nie brakuje również zdjęć z partnerem. Nie są to jednak zachowawcze, grzeczne ujęcia pary trzymającej się za ręce, jak to jest w przypadku większości WAGs. Słowiak nie ma oporów przed pokazywaniem zdjęć w odważnych pozach na wannie czy w łóżku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak na tle pozostałych WAGs wypada Słowiak?

Więcej o: