Jan Nowicki: Lubię tego Krychowiaka! Ma jedną "wadę". Aktor to naprawdę powiedział: Niestety sku*wiel...

"Lubię tego Krychowiaka. (...) Nie można się z nim wódki napić, bo sku*wiel dba o zdrowie". Jan Nowicki w dosadnych, ale mimo wszystko bardzo serdecznych słowach, komplementował Grzegorza Krychowiaka.
Nowicki o Krychowiaku W mocnych słowach "Lubię tego Krychowiaka. (...) Nie można się z nim wódki napić, bo sku*wiel dba o zdrowie". Jan Nowicki komplementował Grzegorza Krychowiaka. Jan Nowicki był gościem programu "# dziejesienauro" portalu WP.pl. Wielki aktor, a zarazem wielki fan futbolu, po emocjonującym meczu Polska-Szwajcaria dawał upust swojej sympatii dla Grzegorza Krychowiaka. Lubię Krychowiaka! Uwielbiam go nie tylko ze względu na jego klasę sportową, ale także za fryzurę. Główkować i żeby się przedziałek nie ruszył? (...) To świetny chłopak i mimo tego, że to strojniś, to jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego, że sku*** dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać - mówił Nowicki. Prezenter po tych słowach lekko pobladł, jednak de facto dosadne słowa zapewniły temu fragmentowi ogromną popularność w sieci. Zainteresowali się nim także użytkownicy Wykop.pl, których zachowanie Nowickiego raczej zasmuca i wywołuje zażenowanie niż uśmiech. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy... W angielskich, czy niemieckich stacjach zapraszają prawdziwych ekspertów, byłych piłkarzy, trenerów, a u nas? podstarzałych aktorów, którzy znają się na piłce tyle, co każdy Polak. A co Wy sądzicie o wypowiedzi Nowickiego? Przesadził, czy jeszcze nie przekroczył granicy?

Jan Nowicki był gościem programu "#dziejesienauro" portalu WP.pl. Wielki aktor, a zarazem wielki fan futbolu, po emocjonującym meczu Polska-Szwajcaria dawał upust swojej sympatii dla Grzegorza Krychowiaka.

Lubię Krychowiaka! Uwielbiam go nie tylko ze względu na jego klasę sportową, ale także za fryzurę. Główkować i żeby się przedziałek nie ruszył? (...) To świetny chłopak i mimo tego, że to strojniś, to jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego, że sku*** dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać - mówił Nowicki.

Program #dziejesienaeuro Screen z WP.pl/"#dziejesienaeuro"

Prezenter po tych słowach lekko pobladł, jednak de facto dosadne słowa zapewniły temu fragmentowi ogromną popularność w sieci. Zainteresowali się nim także użytkownicy Wykop.pl, których zachowanie Nowickiego raczej zasmuca i wywołuje zażenowanie niż uśmiech.

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy...
W angielskich, czy niemieckich stacjach zapraszają prawdziwych ekspertów, byłych piłkarzy, trenerów, a u nas? podstarzałych aktorów, którzy znają się na piłce tyle, co każdy Polak.

A co Wy sądzicie o wypowiedzi Nowickiego? Przesadził, czy jeszcze nie przekroczył granicy?

ZI

Czy Twoim zdaniem Nowicki przesadził?