Jan Nowicki: Lubię tego Krychowiaka! Ma jedną "wadę". Aktor to naprawdę powiedział: Niestety sku*wiel...

"Lubię tego Krychowiaka. (...) Nie można się z nim wódki napić, bo sku*wiel dba o zdrowie". Jan Nowicki w dosadnych, ale mimo wszystko bardzo serdecznych słowach, komplementował Grzegorza Krychowiaka.
Nowicki o Krychowiaku W mocnych słowach "Lubię tego Krychowiaka. (...) Nie można się z nim wódki napić, bo sku*wiel dba o zdrowie". Jan Nowicki komplementował Grzegorza Krychowiaka. Jan Nowicki był gościem programu "# dziejesienauro" portalu WP.pl. Wielki aktor, a zarazem wielki fan futbolu, po emocjonującym meczu Polska-Szwajcaria dawał upust swojej sympatii dla Grzegorza Krychowiaka. Lubię Krychowiaka! Uwielbiam go nie tylko ze względu na jego klasę sportową, ale także za fryzurę. Główkować i żeby się przedziałek nie ruszył? (...) To świetny chłopak i mimo tego, że to strojniś, to jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego, że sku*** dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać - mówił Nowicki. Prezenter po tych słowach lekko pobladł, jednak de facto dosadne słowa zapewniły temu fragmentowi ogromną popularność w sieci. Zainteresowali się nim także użytkownicy Wykop.pl, których zachowanie Nowickiego raczej zasmuca i wywołuje zażenowanie niż uśmiech. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy... W angielskich, czy niemieckich stacjach zapraszają prawdziwych ekspertów, byłych piłkarzy, trenerów, a u nas? podstarzałych aktorów, którzy znają się na piłce tyle, co każdy Polak. A co Wy sądzicie o wypowiedzi Nowickiego? Przesadził, czy jeszcze nie przekroczył granicy?

Jan Nowicki był gościem programu "#dziejesienauro" portalu WP.pl. Wielki aktor, a zarazem wielki fan futbolu, po emocjonującym meczu Polska-Szwajcaria dawał upust swojej sympatii dla Grzegorza Krychowiaka.

Lubię Krychowiaka! Uwielbiam go nie tylko ze względu na jego klasę sportową, ale także za fryzurę. Główkować i żeby się przedziałek nie ruszył? (...) To świetny chłopak i mimo tego, że to strojniś, to jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego, że sku*** dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać - mówił Nowicki.

Program #dziejesienaeuro Screen z WP.pl/"#dziejesienaeuro"

Prezenter po tych słowach lekko pobladł, jednak de facto dosadne słowa zapewniły temu fragmentowi ogromną popularność w sieci. Zainteresowali się nim także użytkownicy Wykop.pl, których zachowanie Nowickiego raczej zasmuca i wywołuje zażenowanie niż uśmiech.

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy...
W angielskich, czy niemieckich stacjach zapraszają prawdziwych ekspertów, byłych piłkarzy, trenerów, a u nas? podstarzałych aktorów, którzy znają się na piłce tyle, co każdy Polak.

A co Wy sądzicie o wypowiedzi Nowickiego? Przesadził, czy jeszcze nie przekroczył granicy?

ZI

Czy Twoim zdaniem Nowicki przesadził?
Więcej o:
Komentarze (41)
Jan Nowicki: Lubię tego Krychowiaka! Ma jedną "wadę". Aktor to naprawdę powiedział: Niestety sku*wiel...
Zaloguj się
 • Gość: jmb2

  Oceniono 3 razy 3

  Jan Nowicki to aktor więc zagrał i udało się, aktor ma za zadanie wywoływać emocje nie zawsze popularne ale zmuszające do refleksji, z każdej strony.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  To jest inteligentna satyra, do tego bez cienia złośliwości. Ci, co postrzegają takie słowa jako obelgę, czy obrazę powinni czym prędzej poddać się procesowi reedukacji. To jedyna metoda na wtórny analfabetyzm.

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  Oceniono 2 razy 2

  "Przecież piwo powinno być zimne..."

 • Gość: wichura

  Oceniono 4 razy 2

  Panie Janie - jak zawsze świetna rola!

 • Gość: aska

  Oceniono 1 raz 1

  jesli niektorzy internauci ..nie wyczuli nutke zartu no to coz..rada jedna wrzuccie na luzz..potrasktujcie te wypowiedz zprzymruzeniem oka..anie jak jacys szywniacy ..wielce focha strzelili..

 • Gość: mandragora

  Oceniono 1 raz 1

  Kwestią najistotniejszą jest KTO i JAK, wypowiada daną kwestię, a nie ona sama. W niektórych ustach (arystokratów ducha) nawet bluzgi brzmią niczym subtelna poezja Leśmiana, a w ustach innych (hołoty) nawet poezja Leśmiana będzie zawsze brzmieć jak wulgarne bluzgi... Nowicki to arystokrata ducha i z większości z was mógłby wsiadać na konia.

 • Gość: i ching

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepszy tekst Nowickiego (chyba, że powtórzył tylko czyjś tekst):
  "Mężczyzna powinien w życiu- wyciąć drzewo, spalić dom i spuścić wpier..l synowi !"

 • Gość: gosc123

  Oceniono 1 raz 1

  super. obejrzyjcie filmy w których grał. i może uchwycicie, z którego filmu zaczerpnięty został cytat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX