Anna Lewandowska i Sara Boruc kibicowały mężom na stadionie. Świetnie się razem bawiły

Sara Boruc i Anna Lewandowska walkę o ćwierćfinał Euro 2016 oglądały wspólnie. Zobaczcie, jak emocjonowały się spotkaniem.
Lewandowska i Boruc na trybunach Kibicowały mężom na stadionie. Świetnie się razem bawiły Sara Boruc i Anna Lewandowska kibicowały "biało-czerwonym" w meczu o awans do ćwierćfinału Euro 2016. Żony polskich piłkarzy często spędzają razem czas i nie jest zaskoczeniem, że mecz Polska - Szwajcaria również oglądały wspólnie. Fotografowie wypatrzyli je na trybunach w Saint-Etienne. Paniom na początku humor dopisywał, śmiały się i pozowały do zdjęć, ale z czasem na ich twarzach pojawił się niepokój i niezadowolenie z tego, co widzą na boisku. Ostatecznie Polakom udało się wygrać, a Lewandowska uwieczniła nawet ten moment na Instagramie. Jak była reakcja na ostatniego karnego strzelonego przez Krychowiaka? Chyba taka jak u większości Polaków! Obie panie szalały z radości!

Żony Roberta Lewandowskiego i Artura Boruca często spędzają razem czas i nie jest zaskoczeniem, że mecz Polska - Szwajcaria również oglądały wspólnie. Fotografowie wypatrzyli je na trybunach w Saint-Etienne. Paniom na początku humor dopisywał, śmiały się i pozowały do zdjęć, ale z czasem na ich twarzach pojawił się niepokój i niezadowolenie z tego, co widzą na boisku.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ostatecznie Polakom udało się wygrać, a Lewandowska uwieczniła nawet ten moment na Instagramie. Reakcja na ostatniego karnego strzelonego przez Krychowiaka? Chyba taka jak u większości Polaków ;)

 

Aaaaaaaaaa??????????????????????????NAJLEPSI!!!! Brawooooo chłopaki! Czapki z głów!???? #motivation #gol #polandteam#euro2016

Film zamieszczony przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

EK