Dzisiejsze WAGs znamy dobrze, ale kiedyś żony i dziewczyny piłkarzy wyglądały ZUPEŁNIE inaczej

Dziś żony i dziewczyny piłkarzy brylują w mediach tak samo, jak ich znani partnerzy. Radzą jak żyć, jak się ubierać, jak odżywiać. Ale nie zawsze tak było. Kiedyś kobiety sportowców pozostawały w ich cieniu. Na oficjalnych imprezach pojawiały się rzadko i zawsze w towarzystwie mężów. Zobaczcie, jak wyglądały kiedyś WAGs.

.

Więcej o:
Komentarze (14)
Dzisiejsze WAGs znamy dobrze, ale kiedyś żony i dziewczyny piłkarzy wyglądały ZUPEŁNIE inaczej
Zaloguj się
 • Gość: WZ

  Oceniono 7 razy 7

  Ooo właśnie czekałem na taki materiał. Nie chcę nikogo obrazić. Ania Lewandowska śliczna i mądra dziewczyna. Nowa żona Wojtka Szczęsnego też wypada nieźle... Ale, czy nie macie wrażenia, że one wszystkie powstały w jednej fabryce? Czy to piłkarze obecnie przyciągają pewien typ kobiet? To są takie ideały urody robotników budowlanych, którzy z resztą są głównymi klientami przemysłu pt. "piłka nożna". Aż czasami mam wrażenie, czy oni tych żon nie dostają w ramach kontraktów sponsorskich. Patrzę na żony dawnych (i nie tak dawnych - Iwan, Dudek) mistrzów i widzę KOBIETY - ładniejsze, brzydsze, chudsze, grubsze. Patrzę na WAGs (cóż za piękny zwyczaj, żeby odróżnić je od zwykłych "żon piłkarzy") i widzę plastik. ładny, nieskazitelny, równiutko ulepiony i pozbawiony cech osobniczych. Chyba za bardzo lubię kobiety, żeby mnie kręciły te "produkty"

 • Gość: Izka

  Oceniono 6 razy 6

  Może po prostu wyglądały jak żony, wspierały swoich mężów, a nie żerowały na ich sukcesie.

 • Gość: 2qw3e456789

  Oceniono 5 razy 5

  dzisiejszym piłkarzom to się w dooopach przewraca od nadmiaru pieniędzy , a ich baby są po prostu interesowne i wiążą się dla kasy. Poza tym kiedyś nie było takiego dostępu do chirurgi plastycznej i wypełniaczy . Teraz te kochanice piłkarskie wygladaja , jakby zeszły z tej samej taśmy produkcyjnej .

 • Gość: Bruno

  Oceniono 4 razy 4

  Zbigniew i Wiesława, Arkadiusz i Jessica. Jakie czasy takie imiona...

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Nie pchały się do mediów, w odróżnieniu od współczesnych pustostanów, to na pewno.

 • jedrek07

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedys WAG-s byly inne bo zarobki pilkarzy nie byly tak horrendalnie wysokie.Teraz laski ustawiaja sie w kolejce jak do kazdych bogatych mezczyzn przez tysiaclecia naszej historii.Zony bogaczy,niezaleznie od profesji sa podobne,laski piekne,zgrabne z wyraznym sladem chirurgicznej poprawki i z niewidocznym na zdjeciach IQ.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  wyglądały normalnie ,były normalne nie plastikowe

 • rurku

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedyś to piłkarze mieli lepiej. Pili hektolitry piwa i jedli kiełbachy. A teraz tylko gluten, gluten i jeszcze raz gluten.

 • Gość: inez

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie "wags"? Dawniej nie było żadnych "wags". Normalne, naturalne kobiety były....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX